Marmaris Satılık Arsa Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Potansiyel olarak muhtelif tasarruflarda bulunabilme özelliğine sahip yatırımcılara uygun Marmariste satılık  arazi. 

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa Arazi

 • İlan No
  206
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  120000
 • İmar
  Sit Alanı
 • Taks
  Belirtilmemiş
 • Kaks
  Belirtilmemiş
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Satılık Arazi

Sit alanında bulunan uzun vadeli yatırım için ideal arsa. Potansiyel olarak muhtelif tasarruflarda bulunabilme özelliğine sahip yatırımcılara uygun Marmariste satılık  arazi. Büyük metrajı nedeniyle yatırım açısından avantajdır. Eğer daha yüksek metraja sahip özellik istenilirse komşu parsellerden alımlar yapma olanağı vardır. Sit alanlarının değerlendirilmesinde gelişmeler, statü değişikliği beklentisini arttırmıştır.Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi olması nedeniyle husutlar genişledi. Bu nedenle yabancıların satın alması mümkündür. 

Gayrimenkul, imar konumu açısından Datça Bozburun plan hükümlerine tabidir. Yasal olarak tapuludur. Mevzuat için, Özel İdare, Bayındırlık İl İmar Müdürlüğü müracatı açıktır. 1/25000 ölçekli haritada gayrimenkul görünmektedir. Arazinin büyük yüzölçümüne sahip olması yatırımcılar açısından avantaj teşkil etmektedir. 

Yer Gösterme 

Arazinin yerinin gösterilmesi, bilgi verilmesi yasal prosedüre uygun yapılır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı bu konuda 2003 tarihinde yayınladığı 59 numaralı tebliğinde açıktır. Pazarlama çalışmasını yetki ile yürüten emlak şirketi, yeri görmek isteyen alıcı aday veya adayları ile karşılıklı tutanak tanzim eder. İki nüsha hazırlanan belge karşılıklı imzalanır. Verilen hizmet kayıt altına alınır. Satış gerçekleştiği taktirde hizmet bedeli adı altında komisyon talep hakkı kazanılır.  Randevu ile gayrimenkul Gönenç Emlak Şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli  satış işlemi için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Yatırım Fırsatları

1994 yıl başında kurulan şirketimiz bu güne kadar bölgede hizmet vermektedir. Firmamızın hedef alanı Muğla çevresi Datça'dan Fethiyeye kadar olan sahil kuşağıdır. Küçük parsellerden, büyük arazilere, ada, koy, otel, resort satışları konusunda danışmanlık deneyimine sahip uzman ekip ile çalışıyoruz. Portföyümüzün %80 oranı web üzerinden elektronik ortamda sunulur. Bazı müşterilerimizin talebi üzerine ilanlara konulmadan kapalı devre, yatırımcıya özel pazarlama çalışması yapıyoruz.  Sosyal medya hesaplarımızdan, firmamız tarafından yönetilen blog ve haber sitelerinden yeni ilanları duyuruyoruz. Akıllı telefonlardan portföyümüz izlenebilir. Bilgiler sürekli güncellenerek yenilenir. Fırsatlar için lütfen bizi takip ediniz.

Bu gayrimenkul hakkında yada daire konut arsa talepleriniz üzerine sorularınızı iletiniz. İlan sitesi portföyümüzde yer alan müstakil ev, köy evi, villa için bilgilerede yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita