Marmaris Satılık Arsa Turgut // Gönenç Emlak Marmaris

Marmarise araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Turgut Köyü nezih mevkiinde ana caddeye cepheli sınırı olan, tüm alt yapı hizmetleri tamamlanmış  satilık arsa

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa Turgut

 • İlan No
  553
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3600
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Turgut

Marmarise araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Turgut Köyü nezih mevkiinde ana caddeye cepheli sınırı olan, tüm alt yapı hizmetleri tamamlanmış durumda satılık arsa. Gerçek satış fiyatı makul olan parsel ihtiyaçdan satılıktır. Belirlenmiş fiyat net olduğundan pazarlığı yoktur. Bir adet inşaa edilmiş olan ev parselin içindedir. Yola olan sınırı nedeniyle ticari olarak değerlendirme imkanı bulunmaktadır. Parselin diğer cephesinde ise dere yer almaktadır. Marmarisde satılık arsa, İki ayrı tapudan oluşmaktadır.

Gayrimenkul yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığının tebliğinde belirtildiği gibi tutanak düzenlenerek şirketimiz yetkilisi tarafından bilgi verilerek gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi perensibimizdir.

Turgut Köyü

Mugla iline bağlı olan köyde 2014 yılı seçimleri ardından Büyükşehir yasasının uygulamaya geçmesi nedeniyle niteliğini kaybederek Marmaris'e bağlı mahalle olacaktır. Bilindiği gibi adrese dayalı kayıt sisteminde 500 kişi nüfusun altında olunca mahalle kapsamına da girememektedir. Uygulama imar planları tam anlamıyla uygulanmadığından çalışmalar devam ettiğinden, halk dili ile imar gelmemiştir.

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları yönetmeliğine göre imar statüsü kazanmış arsalarda inşaat ruhsatı, İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından veriliyordu. Oysa; seçimlerden sonra bahise konu ettiğimiz kurum kapatılmaktadır. Bundan dolayı, Marmariste Belediye'nin hazırlıyacağı planlar, Muğla Büyük Şehir Belediyesi'ne sunularak onaylanması beklenecektir. Gelişmenin bölgede devam eden çalışmaların daha hızlı ilerlemesi beklentisi oluşmuştur. Benzer tip beklentiler satilik arsa fiyatları üzerine doğrudan etki yapmaktadır.

Marmarisbox

1994 yılından beri Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz, Muğla çevresi Turgut Köyü ve Marmaris satılık arsa ilanları şirketimiz tarafından arazi tarla imarlı parsel fiyatları gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır. Ekip tarafından sürekli güncellenerek yenilenen portföy bilgileri izleyicilere ulaştırılmakat, böylece alıcı satıcının buluşacağı platform temin edilmektedir.

Yeni kayıt edilen ilanlarımız, Marmarisbox Bülteni ile üyelerimize ulaştırılmaktadıt. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Turgut Köyü hakkında sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan iletmeniz mümkündür. Şirketimiz satilik arsa yanısıra satılık villa yazlık konut müstakil ev köy evi ilanlarına da yer vermektedir. Özellikle, Marmaris satılık ev ilanları sayfalarımızda bol seçenekler sunmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita