Marmaris Satılık Butik Otel // Gönenç Emlak Marmaris

Denize sıfır yola cephesi bulunan lokanta pansiyon ve evden oluşan 1000 metre kare arsa içinde satılık butik otel. 

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Butik Otel

 • İlan No
  180
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  1000
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
Açıklama

Satılık Butik Otel

Satıldı. Denize sıfır yola cephesi bulunan lokanta pansiyon ve  evden oluşan 1000 m2 arsa içinde satılık butik otel. Kullanım alanı olarak 1700 m2 arsa yüzölçümüne  sahip tesis. Bölgedeki imar bulanmadığı, genel olarak kadastronun tamamlanmadığı için yaşanan sorunlardan arınmış, lokanta, pansiyona ait ruhsatları bulunan satılık butik otel. Özellikle denize sıfır konumda olması büyük avantajdır.

Gayrimenkul Özellikleri

Nitekim, işletmecilik anlamında, lokanta, plaj, yüzme havuzu kazancı arttıran etmenlerdir. Ulaşım kolaydır. Yaz kış periyodik olarak dolmuş seferleri yapılan güzergah üzerinde olduğundan yerli turist için uygundur. Bulunduğu mevki nedeniyle yatırım amacına uygun bir emlak olduğunu belirtelim. Gayrimenkul ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli satış işlemi gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Detay bilgi, satılık kiralık daire konut arsa için lütfen arayınız.

Bölgede İmar Çalışmaları 

Tesis özgeçmişi açısından durumu. Muhtar senedi ile toprak kullanım hakkı satın alınmıştır. İçindeki bina Jandarma Komutanlığı onayı ile çalışma ruhsatı ile yasal işletme faaliyeti yapılmıştır. Kadastro çalışmalarının tamamlanması üzerine resmi tapular alınmıştır. 27 yılı aşan süre içinde yaşanan faaliyet, İmar barışı ile yeni bir döneme girmiştir. Bölgede bulunan binlerce kaçak yapı konut yasal statü kazanmış oldu. 
 

Marmaris Gönenç Emlak

Şirketimiz geniş portföye sahiptir. Yüzlerce satılık ve kiralık emlak listesi ilanları web sitemizde yayınlanmaktadır. Bu portföy satın almak istediğiniz emlak aramanıza ve seçmenize yardım edecektir. Sitemizde bulunan arama motoru ile aradığınız gayrimenkul cinslerine, mevkilerine, fiyatlarına göre seçebilirsiniz. Marmaris Gönenç Emlak güney sahilleri  daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli güncellenmektedir. 1994 yılından beri şirketimiz Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, hizmet kalitesine önem vermektedir. Birikimlerimizden yararlanmak size kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita