Armutalan Satılık Daire // Gönenç Emlak

Yeni lüks konut ilanı Armutalan satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Daire

 • İlan No
  725
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  1
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  0
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Marmaris Armutalan

Yeni lüks konut ilanı Armutalan Marmaris satılık daire Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu. Kısa süre için 875.000-TL pazarlıksız net satış fiyatıyla satışa çıkarılan konut için alım satım vergileri alıcıya aittir. piyasa rayiclerine göre çok özel fiyatı fırsat olarak duyuruyoruz.

Armutalan Merkezde dolmuş güzergahı ve taksi durağına yakınlığı nedeniyle ulaşımı kolay ev iki katlıdır. Yüksek zemin birinci katta bulunan satılık daire üç yatak odası, iki banyo tuvalet ve aydınlık geniş salon ile mutfaktan ibarettir. 90m2 net olan konut balkon ve kullanım alanı ile 130m2 büyüklüğündedir. Salonda tavanlarda özel kartonpiyer, aydınlatma bulunmaktadır. Mutfak amerikan tarzı yapılmıştır. Ünlü Franke İtalyan marka imzasını taşıyan mutfakta Siemens markası tercih edilerek ankastre fırın evye aksesuar tesisat tercih edilmiştir. İki ayrı üniteden oluşan mutfağın kullanımı optimum şarlar için değerlendirilmiştir. Fonksiyoneldir.

Evin girişinde antre, sağ tarafta salon yer alırken odalar ve banyolar diğer tarafta kullanıma en uygun biçimde mimari plana uygun yerleştirilmiştir.  Odaların tümü pencere veya balkona çıkışı olan aydınlığa bakar özelliktedir. Her iki banyoda estetik kaygılar ön planda tutularak birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılmıştır.

Binada yaşıyan ailelerin yasal olarak müşterek alanları kullanması kat mülkiyeti tesisi ile belirkenmiştir. Tapular kat malikleri için bağımsızdır. Hisseli değildir. Yapı kullanma İzin Belgesi bulunduğu için Konut Kredisi kullanılması mümkündür. Talip olanların bu  konuda önce kendi banka müşteri temsilcisi ile görüşmesi yerinde girişim olur.

İzolasyon Yalıtım

Bina Enerji Belgesi almaya haiz durumdadır. Bilindiği gibi ocak 2020 tarihinden itibaren Tapu Müdürlüğü'nde satış işlemleri bu belge ibraz veya beyan edilmediği taktirde yapılmayacaktır. Yalıtım ve izolasyon olduğu için bu konutta böyle bir sorunun varlığından söz edilemez. Dış cephede mantolama stili yalıtım satandartlara uygun yapılmıştır. Pencere ve dış kapılarda ısı cam kullanıldığından ses, rutubet ve ısıya karşı yalıtım sağlanmıştır. İç  mekan ıstma soğutma için görsel kirlilik olmaması için konulacak klimaların yerleri belirlenmiş ve sistem gereği hatları, kabloları çekilmiş hazır durumdadır.

Yer Gösterme

Marmaris satılık daire ilanı hakkında daha çok bilgi ve fotoğraf talep edebilirsiniz. Bu nedenle, WhatsApp hattımızdan veya iletişim sayfamızdan temas kurabilirsiniz. Sayfa sağ tarafında  Gayrimenkul Danışmanı yazılı kırmızı butona tıklama yaparak size özel bilgi verecek danışmanın aramasını da talep edebilirsiniz.

Ön bilgiler üzerine evi görmek isterseniz Gönenç Emlakçılık Şirket yetkilisi randevu alarak yerinde evi gösterir, bilgi verir. Bu işlem için tebliğ gereği herhangi ücret ödemezsiniz. Sadece tutanak tanzim edilir. Gösterilen evi beğendiğiniz taktirde mülk sahibi ile karşılıklı görüşme güvenli alışveri gereği tarafımızdan sağlanır.  Kredi kullanımı veya benzeri ihtiyaçlar için belge temini konusunda destek verilir.

Kısa süre için özel fiyatla satışa sunulan evin önemli bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Pazarlıksız fiyat etiketi ile tavsiye ettiğimiz konut, yatırım özelliğine de sahiptir. Lütfen isteklerinizi, sorularınızı iletiniz. 

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita