Satılık Daire Ev Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Merkeze yakın denize 100 metre mesafede bulunan site içindeki dört katlı apartmanın dördüncü katında satılık daire ev konut.

Emlak Danışmanı

Satılık Daire Ev Konut

 • İlan No
  303
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  4
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Denize Yakın Satılık Ev

Merkeze yakın denize 100 metre mesafede bulunan site içindeki dört katlı apartmanın dördüncü katında Marmaris satılık daire. Çift banyo tuvalet mevcut. İki adet sandık odası bulunuyor. Kalorifer sistemi faal durumda. Salonda yerler ahşap rabıta, ıslak zeminler karo ile döşenmiştir.

Çok geniş teras balkon olduğu gibi yasal olarak bir kat daha çıkma potansiyel imkanına sahiptir. Güneş görür. Plaja, alışveriş merkezine yakındır. Konut alımında en çok dikkat edilecek konu öncelikle mevki olmaktadır. Doğrudan gayrimenkul değerlendirmede en önemli parametredir. Bina yaşlı olabilir. Bu durum onun yatırım açısında cazibesini etkilemez. Taşıdığı potansiyel; fiyat etiketine yansır. Yıkılarak yenisinin yapılacağı dönüşüm ardından alacağı değer öngörüsü, kıymet taktiri önemli faktörüdür.

Marmaris satılık ev konut kredisine uygundur. Bu konuda ise, öncelikle alıcının kendi çalıştığı bankası ile görüşmesinde yarar görüyoruz. Zaten, bu enstrüman kullanılacak ise satılık daire bakmadan önce kredibilitenin uygunluğu kontrol edilmelidir. Şirket ofisimizden randevu temin edilerek konut gösterilir, bilgi verilir. Lütfen daha çok bilgi ve resim için bize ulaşınız.

Emlak Bilgi Bankası

27 yılı aşan zamandan beri gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Profesyonel danışmanlık hizmeti, bilgi, birikim, deneyim ile oluşan vizyon tarafından yönlendirilir. Sürekli gelişen teknolojinin kullanılması kaçınılmazdır. Şirketimiz düzenli güncelleme yapılarak yenilenen zengin portföye sahip olduğunu belirtelim.

Nitekim; Muğla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satılık daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları bu anlayışla sunulmaktadır. Ayrıca, Marmaris satılık daire ve kiralık ev yanı sıra köy evi müstakil ev yazlık konut tipi gayrimenkul satılık arsa bilgileri de portföyümüzde yer almaktadır.

En son kayıt ettiğimiz ilanlar sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır. Şirketimiz adına oluşturulan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz yayınlanan Marmarisbox Bülteni, ilan duyuru yanı sıra, analizler, piyasa haberlerini de. üyelerimize ulaştırmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita