Sahilde Satılık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris satılık daire konut yılın son fırsatı olarak avantajlı fiyatla Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Sahilde Satılık Konut

MUĞLA MARMARİS KEMERALTI MAHALLESİ
 • İlan No
  458
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  75
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Denize 25m Mesafede Satılık Konut

Satıldı. Muğla Marmaris satılık daire konut yılın son fırsatı olarak avantajlı fiyatla Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.Giriş artı üç kattan oluşan aile apartmanında bulunan daire yakın zamanda komple restorasyon gördü. Enerji kimlik belgesi alınmasında önemli iki etkenden birisi olan ısı cam ve dış cephede mantolama mevcuttur. Evin değerini belirleyen en önemli unsur mevkidir. Konutun Marmaris'in kalbi kabul edilen merkezde bulunmasını belirtelim. Yazlık ev olarak plaj yanında olması mevki değeri evi sıra dışı konum kapsamına almaktadır.

Konut Yatırım Fırsatı

Dikkat çeken plaj yanı yapılar yıkılarak kentsel dönüşüm ile yenilenmektedir. Geleceğe yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için geleceğin rezidansına sahip olmak kaçınılmazdır. Evin mevcut durumunda kira getirisi 1.750-2.000-TL  olduğundan getirisi olan gayrimenkul niteliğindedir. Ulaşım açısından sorun yoktur. Taksi ve dolmuş durağı hemen yakın mesafededir. Alışveriş merkezi, bankalar, eczahane, market, okul, plaj elinin altında mesafededir. Yabancılara satılık mülk özelliği açısından ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim. 

Konut Kredisi

Avantajlara sahip bu evi satın almak isteyenler konut kredisi kullanabilir. Evin özellikleri kredi kullanım kriterlerine uygundur. Evi beğenen talipler önce banka ilgili yetkilisi ile görüşerek kredibilite sorgulama yapmasında yarar var. Böylesi ev için yatırım yapılır. Bilindiği gibi bugün için faiz oranları, 0.98 seviyelerine gelmiştir. Kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olmak isteyenlere öneriyoruz. Tapu, kat mülkiyet tapusudur.

Kullanıma Hazır Ev

Apartman kapısı güvenlik açısından anahtarı olanın girebildiği otomat sistemine sahiptir. Daire girişinde çelik kapı bulunur. Antre sonrası sol tarafta ayrı mutfak yer alır. Salon boydan bir cephesi pimapen, ısıcam olduğundan aydınlık, ferahtır. Solondan rahat kullanım konforu bulunan geniş balkona çıkış vardır.  Çift yol cepheli manzara görür. Salondan diğer çıkışta sağ ve sol tarafta iki yatak odası ve karsısında banyo tuvalet bulunmaktadır. Zemin de birinci sınıf fayans kullanımı tercih edilmiştir. 

Bu Fırsat Kaçmaz

Konut sahip olduğu özellik ve nitelikler nedeniyle şirketimiz tarafından ev arayanlar için kaçırılmaması gereken gayrimenkul kategorisindedir. Mülk sahibi daha büyük bir ev satın almak amacıyla evi satışa kısa süre için vermiştir. Makul fiyatla piyasasya sunduğumuz ev için talipler sahibi ile karşılıklı görüştürür. Pazarlık payı bu görüşme kapsamında belirlenir. Konu hakkında sorularınız ve daha çok bilgi için Kemal Gönenç WhatsApp 0532 312 01 16 ile temas kurabilirsiniz.

Yer Gösterme İşlemi

Verdiğimiz bilgiler üzerine evi satın almak düşüncesi olan taliplerin evi görmek istemesi doğaldır. Bu amaçla şirket ofisimizden randevu alınarak konu gösteriyoruz. Bu işlem nedeniyle ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 /59 numaralı tebliği gereği yer gösterme hizmeti kayıt altına alınır. İki nüsha tutanak yapılarak görenler ve gösteren karşılıklı imzalar. Birer nüsha taraflar alır. Ev gösterilerek ilave bilgiler verilir. Anlaşma sağlanarak satış gerçekleşir ise komisyon hakkı doğar. Satış gerçekleşmediği taktirde tutanak bir yıl boyunca resmi belge olarak geçerli olmak üzere taraflarda kalır. İmza öncesi lütfen açıklama isteyiniz.Yetkili açıklamada bulunmakla yükümlüdür.

Şirket Faaliyet Alanımız

27 yılı aşan süre Marmaris emlak piyasasında aktif hizmet veriyoruz. Şirketimiz adresi kuruluşundan beri değişmemiştir. Gayrimenkul danışmanlık hizmeti konusunda güvenli alışveriş çok önemlidir. Alıcı satıcı karşılıklı yüz yüze anlaşması tarafımızdan sağlanır. İşlemlerin yapılmasında her iki tarafa destek verilir.  Elektrik su aboneliği, DASK sigorta gibi konularda satış sonrası ücretsiz servis verilir. Şirketimizin portföyünün %85 kadar bölümü elektronik ortamda internet üzerinden yayınlanır. Geri kalan özel portföy kişiye özel pazarlama ile değerlendirilir. Ada, resort, otel, yarım ada gibi satılık ilan bilgileri ancak sahiplerinin izin vermesi ile açıklanır. Aktif portföyde bulunan yüzlerce emlak ilanı içinde pazarlama gücüne sahip özel avantajları olan gayrimenkul ilanları ana sayfada öne çıkarılır. Firmamız Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil şeridindeki turistik yerler pazarlama hedef alanımızdır. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz.

Yasal Uyarı: Sitede yayınladığımız ilan ve yazılarımızın telif hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Bu nedenle kaynak gösterilse dahi kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita