Marmaris Satılık Daire Sarıana // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris satılık daire Sarıana mevki dubleks konut ilan bilgileri Gönenç Emlak şirketi tarafından veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Daire Sarıana

 • İlan No
  691
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  70
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Daire

Sarıana mevkisinde, Yat Limanı, Atatürk İlk Öğrenim Okulu, çarşı ve alışveriş merkezine yakın konumda Marmaris satılık daire. Muğla Marmaris satılık daire Sarıana mevki dubleks daire ilan bilgileri Gönenç Emlak şirketi tarafından veriliyor. Üç katlı binanın üçüncü katında, dubleks evin girişinde antre, kapalı mutfak, salon, banyo tuvalet, yatak odası, yola cepheli geniş balkon vardır.

Özellikler

Marmaris satılık daire üst kata ahşap merdivenle çıkıldığında, ayrıca 3 yatak odası daha bulunmaktadır. BBQ , güneşlenme alanı, çamaşır kurutma gibi muhtelif kullanım amacına uygun teras balkon yer almaktadır. Ana caddeye cepheli olan evin üç tarafı açık olduğundan gün boyu güneş almaktadır. Muhtelif zamanlarda tadilat görmüş olduğundan, mevcut konumu yaşanılabilir durumdadır. Herhangi masraf yapmadan evi kullanmak mümkündür. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Satın alma işleminde konut kredisi kullanımı mümkündür.

Mevki açısından önemli yerde olan taşınmaz  yirmi üç yaşında olduğundan, dönüşüm süreci içinde, giriş katın iş yeri olması nedeniyle, yakın gelecekte yıkılarak yenilenmesi durumunda değerlenme potansiyeli görülmektedir. Şahıs tapulu olan evin gösterilmesi randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından temin edilir. Satış fiyatı karşılıklı görüşmeye açık olup; güvenli satış yapılması gereği olarak alıcı satıcı yüz yüze görüşmesin sağlanır.

Konut Yatırımı

Büyük kentlerde yaşayan insanların önemli bir kısmının hayalı emekli olarak satılık daire, yazlık ev satın almak ve kıyı ilçelerinde yaşamaktır. Son yıllarda bu hayali gerçekleştirmek isteyenlerin orta yaş kuşağının bir altında daha genç nesilde izlendiğini belirtelim. Bodrum Datça Fethiye ve ilçemiz yerlilerin olduğu kadar yabancıların da meskeni olmaktadır. Bir anlamda sürekli artan talep bulunuyor. Oysa otuz yıldan beri taşınmaz alımları devam etmektedir. Sonuç olarak örneğin imarlı arsa doluluk sınırına ulaştığı için artık yeni yapı yapılamamaktadır. Kentsel dönüşüm desteğiyle eski binalar yıkılarak yeni yapılar yapılmaktadır. Bunun anlamı maliyetleri yüksekliğidir. Bu faktörler emlak fiyatlarının yüksek olma nedenidir. Konut kredisi uygun faiz oranları sağlandığında alım işlemlerinin hızla artığını biliyoruz. Piyasada ne kadar dalgalanma olursa olsun gayrimenkul yatırımı yapanların daima kazançlı olduğunu ifade edelim.  

Gayrimenkul Danışmanlığı

28 yıl üzerinde süredir güney sahillerinde, Muğla çevresi profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterilen özen danışmanın sunduğu hizmet için geçerlidir. Bilgi, deneyim, birikimden yoksun hizmetin kalitesi olmaz. Sarıana mevki dubleks konut llanı fırsat olarak  veriliyor. Portföyümüzde bulunan yüzlerce güncel gayrimenkul ilanları düzenli günceldir. Yazlık ev yanı sıra, müstakil ev arsa, kiralık ev  hakkında bilgi portföyümüzde izlenebilir. Sosyal medya üzerinde etkin kullanılan ilanlarda sık sık duyurularımız yayınlanmaktadır. 2008 yılından beri sektöre sunulan medya haber sitemiz üyelik sistemi başarıyla kullanılmaktadır. Üyelerimiz haber, fiyat analizi, duyurular yeni ilanlar hakkında bilgilendirilirler. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen kopya edilmesi alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita