Marmaris Satılık Daire Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkezde yeni deprem yönetmeliğine göre inşa edilen denize 100 metre mesafede bulunan sahilde satılık daire. 

Emlak Danışmanı

Sahilde Satılık Daire

 • İlan No
  613
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Ev

Satıldı. Marmaris merkezde yeni deprem yönetmeliğine göre inşa edilen denize 100 metre mesafede bulunan sahilde satılık daire. Deniz manzaralı olan konut mevki olarak bulunduğu yer önemlidir. Mevkii olarak satın alması, bulması güç, özel lokasyonda, değerli emlak olduğunu belirtelim  Çarşıya, plaja, okula, merkeze yakındır. Konutun ulaşım sorunu yoktur. 

Apartman girişinde güvenlik kamerası, hızlı asansör bulunuyor. Daire girişinde çelik kapı, antre, geniş vestiyer mevcuttur Salon komple deniz manzaralıdır. Salona bitişik yatak odası iptal edilerek salonda genişlik sağlanmış olup, opsiyoneldir. İstenildiği taktirde üçüncü yatak odası olarak teslim edilmesi mümkündür.

Kapalı mutfak bulunmaktadır. Mutfak ile salon arasında geniş servis penceresi yapılmıştır. Bir adet wc, ayrıca buhar banyo, jakuzi bulunan banyo kullanım avantajına sahiptir.. İki adet yatak odasının ikisi de arka cepheye açıktır. Bir adet deniz cepheli balkon bir adet de arka cepheli balkona sahip olan dairede kat kalorifer sistemi vardır. Yerler özel parke olup, ıslak zeminler birinci sınıf karodur. Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kriterlerine uygundur.

Yer Gösterme 

Ofis Yetkilisi tarafından daire gösterilir,bilgi verilir.yer gösterme için herhangi ücret talep edilmez. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 59 numaralı 2003 tarihli tebliği uygulanır. Verilen hizmetin kayıt altına alınması amacıyla tutanak tanzim edilir. Mülk sahibi alıcı, güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüştürülür.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz Turkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Yurt dışında ve özellikle İstanbul da yaşayanlar müşteri profilimizi  ve hedef kitlemizi oluşturmaktadır. Portföyümüz devamlı güncellenmektedir. İnterakif web sitemizde yüzlerce ilan bilgisi binlerce resim ile yayınlanmaktadır. 1994 yılından beri Marmaris Ticaret odası üyesiyiz. 1994 yılından beri ayni adresde danışmanlık hizmeti vermekte olan bölgemizin tek gayrimenkul danışmanlık şirketiyiz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita