Marmaris Satılık Emlak // Gönenç Emlak

Marmaris'in nezih mevkinde bulunan üç katlı apartmanın üçüncü katında üç tarafı açık güneş gören satılık ev.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Emlak

 • İlan No
  666
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  3
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev

Marmaris'in nezih mevkinde bulunan, üç katlı apartmanın üçüncü katında, üç tarafı açık,güneş gören, kapı önünden dolmuş geçen daire. Girişte antre, yerler mermer, kapalı mutfak, üç adet balkon, yola cepheli balkonda BBQ yeri bulunan, masrafsız temiz ev. Konut kredisine uygun, belgeleri eksiksiz, lokasyonu değerli daire.

Konut kredisi kriterlerine kat mülkiyeti tesis edildiğinden uygundur. Randevu alınarak ofis yetkilisi tarafından evin gösterilmesi mümkündür. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8 Temmuz 2003 tahihli tebliğine uygun yapılmaktadır. Tutanak tanzim edilerek bilgi verilir, yer gösterilir. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

25 yıl üzerinde süredir güney sahillerinde profesyonel danışmanlık faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Mugla Marmaris satılık emlak ve satilik ev ilanları ile yazlik konut daire köy evi gayrimenkul arsa bilgilerini Gonenc Emlak sunmaktadır. Yıllar içinde oluşan deneyim, birim işimizde çalışma ilkelerimize yansıdı. Müşteri isteklerini kendi isteklerimiz yerine koyarak geliştirdiğimiz davranış tarzı işimize yaklaşımı belirlemektedir.

Portföyümüz eskiyen bilginin silinerek yeni kayıt girme döngüsü üzerine kuruludur. Yüzlerce ilanı havuzda bu anlayışla sürekli güncellenmekte ve sağlıklı veri olması temin edilmektedir. Bu işlem admin ve editör tarafından sitemizde takip edilmektedir. İnteraktif bilgi bankamızda özellikle Marmariste satilik daireler ve Marmariste kiralik ev ilanları yanısıra arsa villa bilgileri ile birlikte Mugla sahillerinde müstakil ev yazlik konut köy evi tipinde gayrimenkul duyuruları verilmektedir.

Nitekim; tüm ilanlarımız elektronikortamda web sitemiz sayfalarımızdan izlenebilir. Marmarisbox Bülten ise 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere piyasa analizi, fiyatların seviyeleri hakkında raporlar yayınlamaktadır. Bülten üyeliği ücretsiz olup, mail göndermeniz yeterlidir. Sosyal medya üzerinde hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Taleplerinizi iletirseniz alıcılara uygun sunum mümkün olabilir. Satıcılar için emlakınızın değerinde, hızlı satılması için isteklerin iletilmesi yeterlidir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita