Marmaris Satılık Ev İlanları // Gönenç Emlak

Marmaris satılık ev ilanları yoğun ilgi görmesi konut kredisi faiz oranlarında yaşanan sürpriz düşüşün piyasayı canlandırmasını sağladı.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev İlanları

 • İlan No
  666
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  3
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Konut Kredisi Avantajı

Marmaris satılık ev ilanları yoğun ilgi görmesi konut kredisi faiz oranlarında yaşanan sürpriz düşüşün piyasayı canlandırmasını sağladı. Ancak, daha sonra bu süreç dalgalanmayı getirdi.  Özellikle Marmaris gayrimenkul piyasasında kira fiyatlarının çok yüksek seviyede olması konut yatırımı için kurtuluş ümidi gibi görülüyor. Otomobilini satan, dövizini altınını bozduran bankaya ödeyerek konut kredisi başvurusu amacıyla peşinat sağlıyor. Aslında evi olmayan ailelerin olanakları var ise bu avantajı değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Zira bu tip fırsatlar çok sık yaşanmıyor.

Fırsatlar Devam Ediyor

Covid-19 salgını bitecek umuduyla piyasalar canlanmışken bu treni kaçırmak istemeyen aileler banka şubelerine ve gayrimenkul danışmanlık firmalarına yoğun müracaatta bulunuyorlar. Fakat bu durum basın ve özellikle sosyal medya üzerinden sık dile getirilmesi üzerine algı oluştur. Birçok ev sahibi durumdan faydalanıp satış fiyatlarını yükseltmeye başladı. Serbest piyasa ekonomisi kuralları kapsamında bu duruma kimse herhangi bir şey söylemek durumunda değil. Makul evi bulanlar ne kadar süre devam edeceği belli olmayan oranların kalıcı olması beklenmiyor.

Satılık Konut Özellikleri

Marmaris'in nezih mevkide bulunan, üç katlı apartmanın üçüncü katında, üç yanı açık, güneş gören, kapı önünden dolmuş geçen daire. Girişte antre, yerler mermer, kapalı mutfak, üç adet balkon, yola cepheli balkonda barbekü yeri bulunan, masrafsız temiz ev. Konut kredisine uygun, belgeleri eksiksizdir.

Yer Gösterme Uygulaması

Konut kredisi kriterlerine kat mülkiyeti tesis edildiğinden uygundur. Randevu üzerine ofis yetkilisinin evin gösterilmesi mümkündür. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğine uygun yapılmaktadır. Tutanak düzenlenerek bilgi verilir, yer gösterilir. Bu konut ve alternatif Marmaris satılık ev ilanları hakkında fırsatlar sunulur. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Emlak Danışmanlık Şirketi

1994 yılında başladığımız gayrimenkul danışmanlık hizmetine güney sahillerinde profesyonel faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Muğla Marmaris satılık ev ilanları ve yazlık konut daire köy evi gayrimenkul arsa bilgilerini firmamız sunmaktadır. Yıllar içinde oluşan deneyim, birim işimizde çalışma ilkelerimize yansıdı. Müşteri isteklerini kendi isteklerimiz yerine koyarak geliştirdiğimiz davranış tarzı işimize yaklaşımı belirlemektedir.

Gayrimenkul Pazarlama

Portföyümüz eskiyen bilginin silinerek yeni kayıt girme döngüsü üzerine kuruludur. Yüzlerce ilanı havuzda bu anlayışla sürekli güncel tutulur ve sağlıklı veri olması temin edilmektedir. Bu işlem editörün sabırlı ve özenli çalışmasıyla sitemizde takip edilmektedir. Aktif bilgi bankamızda özellikle Marmaris satılık ev ilanları  ve kiralık evler  yanı sıra arsa villa bilgileriyle birlikte Muğla sahillerinde müstakil ev yazlık konut köy evi tipinde gayrimenkul duyuruları verilmektedir.

Stratejik Planlama

Nitekim; tüm ilanlarımız elektronik ortamda  sitemiz sayfalarımızdan izlenebilir. Şirket Bülten ise 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere piyasa analizi, fiyatların seviyeleri hakkında raporlar yayınlamaktadır. Bülten üyeliği ücretsiz olup, mail göndermeniz yeterlidir. Sosyal medya üzerinde hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Marmaris satılık ev ilanları düzenli yenilenir. Taleplerinizi iletirseniz alıcıya uygun sunum mümkün olabilir. Satıcılar için taşınmazın değerinde, hızlı satılması için isteklerin bildirilmesi yeterlidir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları firmamıza aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita