Marmaris Satılık Daire Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Şirket portföyünden merkeze yakın Marina'ya 500 metre mesafede üç katlı binanın ikinci katında bulunan masrafsız satılık daire.

Emlak Danışmanı

Sarıana Daireler

 • İlan No
  651
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Daire

Şirket portföyünden merkeze yakın Marina'ya 500 metre mesafede üç katlı binanın ikinci katında bulunan masrafsız satılık daire. Piyasada çift haneli enflasyon ve döviz kurlarındaki yukarı yönlü hareketler konut yatırımını öne çıkarmıştır. Şirketimiz tarafından sunulan gayrimenkul yatırım fırsatları sunduğu avantajlar nedeniyle izlenmesi önerilir.

Daire Özelikleri

Girişte antre, kapalı mutfak, yola cepheli balkonu bulunan geniş salon, banyo tuvalet ve ayrıca alaturka tuvalet mevcuttur. Üç adet yatak odasından ikisi arka tarafta bulunan ikinci balkona çıkışa sahiptir. Muğla Marmaris satılık daire ilanları ile satılık ev bilgileri şirketimiz tarafından Marmaris satılık daire fiyatları yazlık konut listesi verilmektedir. Bilgilerin güncellenmesi ekip tarafından yapılmaktadır. Yenilenen bilgiler link verilerek kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Konut Fırsatları

Randevu temin edilmesiyle gayrimenkul şirket ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Fiyat pazarlıksız satış fiyatıdır. Ancak; prensibimiz gereği, güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık Emlak Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanımı mümkündür. Bilindiği gibi, genel anlamda değerleme değerinin yüzde yirmi beşi oranında ödeme yapıldıktan sonra kalanı kredi ile tamamlanarak satış işlemi yapılmaktadır. Alıcının kredi ödeyebilme gücü ile kredi çekebilme oranında konut alımında bu enstrüman kullanılmaktadır. Banka eksperi yerine bağımsız ekspertiz kuruluşlarının hizmetinden yararlanılmaktadır. Bu nedenle böyle bir krediyi kullanacak olanların önce bankalarla görüşmesi ardından gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile görüşülmesi önerilir.

Satılık Ev

Ticaret odasına 1994 yılından beri üye olan şirketimiz zengin portföye sahiptir. Şirketimiz güney sahilleri kiralık daire konut satılık ev arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi, aktif bilgi bankası özelliğine sahiptir. Portföyümüze son kayıt edilen ilan bilgileri ana sayfadan fırsatlardan görülebilir.

Emlak Haberleri

Marmarisbox bülten üyeliği önemli sektör bilgileri ve ilanlar sunmakta olup ücretsizdir. 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere analiz raporları sunulmaktadır. Bültende yer alan bilgiler ve resmi sitemiz düzenli günceldir. Yeni ilanların kayıt edilmesi, kiralanmış veya satılmış olduğu için silinen eski katılar döngüsü ile sürekli yenileme yaşanmaktadır. Bilgilerin doğruluğu özen ve önem verdiğimiz sabırlı çalışmamızla sağlanmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun. Bize elektronik posta veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita