Marmaris Satılık Ev // Gönenç Emlak

Muğla Marmaris satılık ev plaja 250 metre mesafede dubleks yazlık konut Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Ev

MUĞLA MARMARİS SİTELER MAHALLESİ
 • İlan No
  145
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Yazlık Ev

Satıldı. Muğla Marmaris satılık ev plaja 250 metre mesafede dubleks yazlık konut Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu. Gelecekte kentsel dönüşüm kapsamına girerek yenilenmesi mümkündür. Bu nedenle yazlık evin ayni zamanda yatırım yapılır özelliğine sahiptir. Binanın üç tarafı açıktır. Yıl boyu yaşam için uygun konuttur.

Ana caddeye 50m uzaklıkta olduğu için, dolmuş ve taksi durağına yakındır. Ulaşım konusunda sorun bulunmaz. Dubleks konut geniş bahçe kullanım alanı avantajı vardır. Bahçede BBQ bulunmaktadır. Evin girişinde salon, amerikan mutfak yer alır. Ahşap merdivenle çıkılan ikinci katta iki adet güneş alan yatak odası, balkon rahat kullanıma uygundur. Konutta banyo tuvalet ve konuk tuvalet lavabo metrajı yeterlidir. Bu kattan çıkılan çatı katında geniş alan yatak odası veya muhtelif amaçlarla kullanılabilir. Evin mevkisi oldukça değerlidir.

Siteler

Marmaristen 6km uzaklıktadır. Araçla on dakikalık sürede ulaşılır. Bir tarafı deniz diğer tarafında orman bulunur. Plaj mavi bayrak kriterlerine uygundur. Çevresi turistik tesisler açısından yoğundur. Ana caddenin sol tarında kalan alan Armutalan Belediyesi idare sistemine bağlı idi. Yerel seçimlerden sonra Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi oldu. Belediyenin kapatılması üzerine Armutalan Mahalle sistemine geçti. Siteler Mahallesi idari yönden Marmaris Belediyesine bağlandı.

Alıcıya Konut Yer Gösterme İşlemi

İlanda belirtilen ön bilgiler şüphesiz ev satın almak için yeterli değildir. Konutun yerinde görülmesi talebi için Firma yetkilisinden randevu alınır. Detaylı bilgi verilerek satılık konut gösterilir. Ücret alınmaz. Yasal prosedür uygulanır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğe uyulur. Verilen hizmetin kayıt altına alınması için yer gösterme belgesi düzenlenir.

Siteler Gönenç Emlak

01.01.1994 tarihinde firmamız Marmaris Merkezde kuruldu. Hizmet alanımız Muğla çevresi Datça’dan Fethiye sahil kuşağıdır. Bölgede şirketin kuruluşundan beri aralıksız olarak firmamız profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde yüzlerce satılık gayrimenkul ilanı vardır. Bu ilanlar düzenli olarak güncellenir. Portföyümüz web sitesi, akıllı telefonlar ile izlenebilir. Şirketimizin haber siteleri ve sosyal medya ile bloglar üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Şirketimiz uzman ekip tarafından yönetilir.Lütfen isteklerinizi sorularınızı iletiniz. Danışmak Kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita