Marmaris Satılık Ev // Gönenç Emlak

Muğla Marmaris Satılık Ev Sarıana Mahallesi Marina arkası dubleks daire olarak Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına verildi.

Emlak Danışmanı

Denize Yakın Yazlık Ev

 • İlan No
  403
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Marmaris Satılık Ev

Muğla Marmaris Satılık ev Sarıana Mahallesi Marina arkası dubleks daire olarak Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına verildi. Satış fiyatı net düşünülmektedir. Kur karşılığı Türk Lirası olarak karşılıklı görüşülür. Marina arkası dubleks daire olarak Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından Marmaris gayrimenkul piyasasına verildi. Yola cepheli konut 150 metrekare kullanım alanına sahiptir. Gayrimenkul piyasasında sunulan evlere göre metrajı büyüktür. Bu bir avantaj olarak değerlendirilir. Kullanım açısından yaşlı ailesi bulunanlar için iki ayrı daire gibi kullanmak mümkündür. Merkezde bulunduğu için her zaman kiraya vermek kolaydır. Güneş alan aydınlık bir dubleks olduğunu belirtelim. Satılık taşınmazın konut kredisi kullanım avantajı vardır.

Evin Özellikleri

Binanın giriş katında iş yeri, üst katlarda ise konutlar bulunur. Daire girişinde antre vardır. Sol tarafta yatak odası, yanında balkon çıkışı bulunan kapalı mutfak ve geniş salon bulunur. Salona bakan ikinci balkon deniz tarafına cephelidir. İçinde jakuzi bulunan kullanım alanı düzenli banyo tuvalet yer alır. Zeminler birinci sınıf fayans yapılmıştır. Pencereler ve dış kapılar pencere sistemleri serisidir. Orman tarafına bakan balkon, kapatılarak oturma alanı kazanılmıştır.

Yazlık Ev Diğer Özellikler

Beyaz Afyon tipi mermer merdiven ile ikinci kata çıkılır. Küçük salon, Ayrı mutfak, yatak odası, banyo tuvalet ve çok geniş teras balkon bulunur. İç tasarım olarak optimum kullanım sağlanmıştır. Evde kalorifer sistemi aktif kullanıma hazırdır. Talip olanlar eşyalı olarak konutu satın alabilir. Bu durumda, eşyalar işin karşılıklı anlaşarak ayrı ödeme yapılır. Satışa sunulan ev konut kredisi kriterleri açısından uygundur. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Şahıs tapusu olduğu için ayni gün satışı mümkündür. İlanda yer alan satılık evin, 150 metrekare kullanım alanına sahip olması önemlidir. Ayrıca, gayrimenkul değerlendirmede mevki başlı başına belirleyici parametredir. Evin bulunduğu mevki değerlidir. Bunların dışında; kentsel dönüşüm olanağına potansiyel olarak sahiptir. Bu nedenlerle tavsiye edilen gayrimenkul sınıfında yer almaktadır.

Alıcıya Bilgi Verme Ve Yer Gösterme

Verilen ön bilgiler ile beğenen taliplere ev gösterilir. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 08/07/203 tarih 59 Numaralı tebliğine uygun yapılır. Şirket yetkilisi tarafından randevu ile Mülk sahibi bilgisi ve izini ile konut gösterilir. Ayrıntılı bilgi verilir. Bu işlem için herhangi bir ücret alınmaz. Sadece prosedür gereği tutanak tanzim edilerek kayıt edilir. Güvenli alışveriş gereği olarak alıcı satıcı görüşmesi sağlanır.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

28 yıl üzerinde süredir Muğla çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içinde oluşan deneyim ve birikimlerimizden yararlanmanız önerilir. Son kayıt edilen ilanları, fırsatları sosyal medya hesaplarımızdan, bülten ile haber sitemizden takip edebilirsiniz. Lütfen isteklerinizi, sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan, mail veya telefon ile iletiniz. Danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Sitede yer alan yazıları kopyalamak, alıntı yaparak kısmen kullanmak yasaktır. Yazıların ve resimlerin telif hakları Gönenç Emlakçılık Şirketine aittir.

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita