Krediye Uygun Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Çarşı yanı 90 metrekare krediye uygun Marmaris satılık ev şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Krediye uygun Satılık Ev

 • İlan No
  724
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Konut Fırsatları

Muğla Marmariste çarşı yanı 90 metrekare daire şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Konut kredisi kullanma avantajı kullanılabilir. Özellikle yat Limanı, çarşı, marina çevresinde iş yeri bulunanlar için ideal mevkidedir. Atatürk İlk Öğrenim Okulunda öğrencisi olan aileler tercih edebilir. Ailelerin yaşadığı apartmandaki daire herhangi masraf gerektirmez.

Evin özellikleri

Dört katlı apartmanın ikinci katında yer alan konut girişinde sahanlık, aydınlık salon, önemli yaşam alanıdır. Amerikan mutfak salona açıktır. İki adet yatak odası standart ölçülerde kullanıma sunulmuştur. Odalardan birisi salonla birlikte dışa dönük ve gün boyu güneş alır konumdadır. Pencereler pen serisi olup, ısı cam kullanıldığı için, ses ve ısı izolasyanı sağlamaktadır. Islak zeminde, salonda birinci sınıf fayans, odalarda ise laminant parke kullanılmıştır. Banyo kullanışlı olup, duş kabini, hilton özelliktedir. Tavanlarda kartonpiyer vardır. Balkon salondan çıkışa sahiptir. Tamamen tadilat gören dairede elektrik, su sistemi yeniden yapılmıştır.

Fırsatlar Bitmez

Marmaris satılık ev talipler için randevu üzertine yer gösterme ofis yetkilisince yapılır. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için, tutanak yapılır. Uygulama yasallık kaydıyla belgelenir. Yer gösterme için ücret alınmaz. Bu tutanak Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tebliğine uygun  yapılır. Marmaris satılık ev gösterilir, bilgi verilir. Evin beğenilmesi durumunda teklif alınır, mülk sahibine ofis yetkilisi iletir. Fiyat açışından teklif mülk sahibi tarafından ciddi görülürse, şirket merkez ofisinde tarafların karşılıklı görüşmesi temin edilir. Marmaris satılık ev için konut kredisi kullanımı veya kontrol amacına yönelik konutla ilgili belgeler verilir.

Kredi Kullanımı

Konut kredisi kullanımının ilçemizde benimsendiği görülmektedir.. Her ne kadar istenilen seviyede olmasa da yaygın uygulama vardır. Alıcı açısından önemli avantajlar sağlanılmaktadır. Önerimiz 60 ay vadeli paketlerin tercih edilmesidir. Daha uzun süreli ödemelerde faiz oranları yükselmektedir. Öncelikle kredi derecenizi öğrenmeniz gerekir. Ardından danışmanınızdan değerlendirme talep ediniz. Nitekim; öncelikle Marmaris satılık ev cazip fiyatı, bulunduğu mevki açısından ilgi odağındaki kitle için ideal olan bu evi konut kredisi kullanım avantajı açısından tavsiye ediyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla çevresi ve ilçemiz sahillerinde daire konut arsa villa ada köy evleri otel gayrimenkul ilanlari portföyümüzden sunuluyor. 01.0.1994 tarihinde kurulan şirketimiz uzman ekiple çalışır. Deneyim bilgi ve birikmlerimizden faydalanmak size kazandırır. Lütfen sorularınız, daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşınız. İletişim sayfamızdan isteklerinizi bildirmeniz mümkündür. Bülten ücretsiz aboneliği için sayfanın en altındaki form ile isim, e-posta göndermeniz yeterlidir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Telif haklarıyla korunmaktadır. Kısmen veya tamamen alıntı yapılması link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita