Çarşıya Yakın Ev Daire // Gönenç Emlak

Çarşıya yakın daire ev kredisine uygun çarşıya yakın merkezde Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya fırsat olarak sunuldu. 

Emlak Danışmanı

Çarşıya yakın Ev Daire

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  453
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmariste Konut Fırsatları

Muğla Marmaris satılık daire ev kredisine uygun çarşıya yakın merkezde Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya fırsat olarak sunuldu. Satışa sunulan saire tamamen restorasyon ile yenilendi. İçinde kiracı bulunan evin konut kredisi kullanımına uygun olduğunu belirtelim. çarşı yanındaki dört katlı apartmanın ikinci katında bulunan bina  girişinde demir kapı  vardır. Daire girişinde ise, yeni çelik kapı bulunmaktadır.

Dairenin İç Özellikleri

Atatürk İlk Öğrenim Okuluna, alışveriş merkezine, yat limanına, banka şubelerine, çarşıya, taksi duraklarına daire yakın mesafededir. Marmaris satılık daire girişinde hol, antre bulunur. Aydınlık geniş salon çıkışı bulunan balkon, kapalı mutfak, iki yatak odası ve banyo tuvalet dairenin kullanım alanıdır.  Banyo geniş olduğu için çamaşır makinesi bu alanda kullanılabilir.  Elektrikli şofben ile sıcak su temin edilir.  Antre ve ıslak zeminler fayans yapılmıştır. Salon ve yatak odaları ise parke yapılarak yenilenmiştir. 90m2 daire okula yakın olduğu için çocuklu ailelere uygundur. İş yerlerine yakın olduğundan dükkan sahipleri için avantajlıdır. Kredi faiz oranları dikkate alınırsa satın almak için uygun zaman olduğunu belirtelim.

Neden Fırsat

Çünkü Marmaris emlak piyasası fiyat rayiçlerine göre 30m2 evler 1+1 daireler satılmaktadır. Bu ev ise 2+1 bürüt 90 metrekaredir.Fiyatı çok uygundur. Sektörde konutların değerlendirilmesinde bir numaralı etken mevkidir. Evin bulunduğu mevki pek çok avantajı içermektedir. Diğer avantaj olarak evde restorasyon yapılarak yenilenmiş olmasıdır. Zorunlu onarım gideri gerekmez. Kiracı bulunduğu için her ay düzenli getirisi vardır. Tapu şahıs adına kayıtlıdır. Hissedar, tedbir, ipotek gibi sakınılacak herhangi sorun yoktur. Bu koşullar altında, tavsiye edilen taşınmaz olarak tavsiye ediyoruz. Kira öder gibi kredi ödemesi ile satın alma olanağını değerlendirmek mümkündür. Ayrica evi konut yatırımı açısından değerlendirmek alıcıya kazanç sağlayabilir.

Yer Gösterme Belgesi

İlan bilgileri üzerine evi görmek isteyenlere randevu alınarak yer gösterme işlemi yapılır. Bu işlem ücretsizdir. Ancak verilecek hizmetin belgelenmesi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliği nedeniyle gerekmektedir. Bu nedenle iki nüsha tutanak düzenlenerek imza sonrası evi görmek isteyene bir sureti verilir. İşlem kayıt altına alınmış olur. Evin gösterilmesinden sonra, beğenildiği taktirde sahibi ile karşılıklı görüşme Şirket yetkilisi tarafından sağlanır. Prensip olarak güvenli alışveriş en önemli ilkemizdir. Satış sonrası talep edilir ise elektrik  ve su aboneliklerinin yapılması, Deperem Sigortası ve Belediye emlak servisine mükellef kaydının yapılması ücretsiz desteği verilir.

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimiz 1994 yılında kuruldu. Aile şirketi olarak 27 yıl hizmet verdi ve devam ediyor. 27nci yılımızda fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Teknoılojiyi yakından izleyen, eski ticaret alışkanlıklarını sürdüren firmaların rekabette direnç göstereceğine inanmıyoruz. Eğer modern pazarlama tekniklerini kullanıyorsanız yerel firma gücüne sahip bölgenizde liderlik sınıfında yer almanız mümkündür. Inbound, dijital pazarlama ve stratejik planlama yöntemlerini kullanan şirketimiz konusunda uzman ekip tarafından yönetilmektedir. Muğla çevresi Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil kuşağında hedef alan olararak pazarlama ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Portföyümüzün bir kısmını elektronik ortamda web sitemiz ile sunuyoruz. Yüzlerce emlak ilan bilgisi düzenli yenilenmektedir. Sektör hakkında bilgileri paylaşmak üzere açtığımız Blog bölümü Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yazılar makaleler ile desteklenmektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita