Siteler Satılık Ev Daire // Gönenc Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Armutalan Siteler Satılık ev ilanları ile plaja yakın tatil evi hakkında bilgiler veriliyor.

Emlak Danışmanı

Siteler Satılık Ev

 • İlan No
  649
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  80
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Siteler Satılık Daire

Konut Satılmıştır. İlanlarda emsal amacıyla görünür bırakılmıştır. Muğla Marmaris Siteler Armutalan Satılık ev ilanları ile Siteler plaja yakın tatil evi hakkında bilgiler veriliyor. Sitelerde, denize 150 metre mesafede site içinde, bakımlı,güneş gören, ulaşımı kolay, kapalı mutfak bulunan ve ön ile arka balkon kullanımı mevcut mobilyalı satilik daire. Kira getirisi açısından konut yatırımı olarak düşünülebilir.

Konut Fırsatları

Site içinde bulunan yazlik konut, dolmuş durağına, alışveriş merkezine, plaja yakın olması nedeniyle cazibe oluşturmaktadır. Son on yıla kadar yazlik konut özelliğinden yıl boyu yaşanılır konumuna geçen sitede yaz kış sürekli ikamet edilmektedir. Randevu alınarak evin gösterilmesi şirketimiz yetkilisi tarafından T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılındaki tebliği gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek yapılır. Bu işlem için ücret alınmaz. Talip olan alıcıların güvenli alışveriş amacıyla ev sahibiyle görüştürülmesi temin edilecektir. Mugla Marmaris satılık ev bilgileri ve satilik daire fiyatlarını açıklamalarıyla güncellenen şirketimiz gayrimenkul sitesi yayınlıyor. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Emlak İlanları

1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle güney sahillerinde ve Mugla çevresi servis yapılmaktadır. Resmi sitemizde yayınlanan ilanlar düzenli güncellenerek bu yolla yenilenmektedir. Bu işlemler ekip tarafından yapılmaktadır. Duyurular, ilanlar, sosyal medya üzerinden takip edilebilir. Bizi şirketimiz adına açılan hesaplardan izlemek mümkündür. İlanlarımızda, müstakil ev satilik villa satilik daire ve satilik arsa yanısıra Marmariste satılık ev bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Medya üzerinde hesaplarımız resmi sitemiz adıyla bulunmaktadır. İlanlardan seçtiğimiz gayrimenkul fırsatlarından duyurular yapılmaktadır. Detaylı bilgiler yanısıra kısa metrajlı video görüntüleri de sunulmaktadır. Şirketimize ait haber grupları oluşturulmuştur. Satışa çıkarılmış veya kiraya verilecek emlaklar grup üyelerine bildirilmektedir. Türkiye genelinde 2500 üzerinde profesyonel emlakçılık ofislerine ulaşma olanağı teknolojinin getirdiği kullanım avantajları kurumsal olarak sağlanmaktadır.

Konut Pazarlama

Özellikle Marmarisbox doğrudan bize ulaşmış kapalı sistem datamızda ulaşım adres potansiyelimizdir. Gücümüz sahip olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimdir. Vizyon yaratmak veri gerektirir. Bu unsurların bileşkesi vizyonumuzu belirlemektedir. Şirketimiz 1994 yılından beri danışmanlık hizmeti vermektedir. İstekleriniz için bize ulaşmanız tercihinizdir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita