Denize Yakın Marmaris Satılık Daire // Gönenç Emlak

Merkezde dört katlı binada bulunan konut kredisi kullanımına uygun denize yakın Marmaris satılık daire piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Denize Yakın Marmaris Satılık Daire

 • İlan No
  536
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  Belirtilmemiş
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Daire

Merkezde dört katlı binada bulunan konut kredisi kullanımına uygun denize yakın Marmaris satılık daire piyasaya sunuldu. Evin girişinde, antre ve kapalı mutfak, iki adet yatak odası, banyo tuvalet ve balkon bulunmaktadır.Yatak odasında ve oturma odasında klima vardır. Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisine uygundur. Plaja, çarşı merkezine yakın, ulaşım kolay ve güneş gören konut özelliğine sahiptir.. Randevu talebi üzerine Marmaris satılık daire gösterilir. Alıcı ve satıcı güvenli ticaret amacıyla karşılıklı görüştürülür.

Konut Yatırımı

Uygun faiz oranı bulunduğu zaman konuta yatırım bu bölgede yapılısa daima kazanç sağlanır. Özellikle plaja yakın mevkilerde olan dairelerin yazlık ev gibi kullanım avantajı nedeniyle genellikle tercih edilmektedir. Bu tip evlerin yüksek prim yapma potansiyeli vardır. içinde kendiniz yaşamayı düşünmediğiniz taktirde kolaylıkla kiraya verebilirsiniz. İçinde eşyalı veya eşyasız kiraya vermek mümkündür. Doğru karar verdiğinizin kanıtı evi satışa çıkardığınızda satış fiyatının sizin aldığınız zamana göre yüksek olmasıdır. Önemli olan sadece daha yüksek fiyata satmak değil, bununla birlikte satışın hızlı gerçekleşmesidir.

Ev Satın Alacaklar Nelere Dikkat Etmelidir?

Herkes kendine ait bir evi olsun ister satın alırken uzun süre kullanmanın hayalini kurar. Ev alırken çok iyi hareket etmemiz gerekmektedir. Çünkü Marmaris satılık daire aldığımız zaman başka bir eve geçmek zor olabilkir. Bu nedenle Marmaris satılık daire ilanı gördüğümüz zaman düşünerek doğru karar vermemiz gerekmektedir. Bir ev almadan önce evin bulunduğu konumu, binanın yapı durumunu nasıl yapıldığı kaç senelik yapı olduğunu, ısınma ve güneş alma gibi durumlarını iyice sorgulamak gerekir. Komşulara sorarak aklımızdaki tüm soruları araştırmamız gerekmektedir. Eğer kredi kullanacaksak krediye uygun olup olmadığı ne kadar kredi verildiği gibi etkenleri de öğrenmemiz gerekmektedir. Doğru bilgiyi öğrenmek bazen gerçekten çok zor olabilmektedir. Gönenç Emlak Şirketi Marmaris ve bölgesi için ilanlarımız içinde bulunan tüm Marmaris satılık daire, ticari taşınmaz ve arsa gibi ilanlarla ilgili  soru yanıtlarını sizlerle paylaşmaktayız.

Ev Aldıktan Sonra Neler Yapılması Gerekmektedir

Konut satın aldıktan sonra eğer birinci el konut değilse öncelikle elektrik ve su tesisatlarını mutlaka kontrol ettirmeliyiz. Daha sonrasında ise boya durumuna göre deneyimli usta ve kaliteli boya kullanımıyla iç mekanı yenilememiz gerekmektedir. Eğer yeni daire alınıyorsa öncelikle iskan durumunu ilgili inşaat firmasından sorgulamamız gerekmektedir. Daha sonrasında her şey yeni olduğu için masraf yapmamıza gerek olmayacaktır. Şirketimiz konut alım öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler için refakat ederek yanınızda yer almaktayız. Size sadece yeni evinizi nasıl dekore edeceğinizi düşünmek kalmalı.

Danışmanlık Desteği

Aradığınız özellikte taşınmaz bulmak bazen sorun olabilir. Ayrıca bulduğunuz ev hakkında fiyatından şüpheye düşebilirsiniz. Sahibiyle pazarlık müzakeresini yürütmekte deneyimsiz olabilirsiniz. Bu hususta destek alması en iyisidir. Şirketimiz bölgede 1994 yılından beri profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Web sitemiz üzerinden satışa çıkarılan Marmaris satılık daire ilanları düzenli güncellenir. İstediğiniz özelliklerde taşınmazı sitemizde bulamadığınız taktirde isterseniz talebiniz zamana yayarak aktif bekleme tercih edilir. Size özel uygun gayrimenkul için bilgi edinme öncelik avantajından faydalanırsınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita