Marmaris Satılık İş Yeri Taşhan Dükkan // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezden 9km mesafede bulunan, yeni sanayi sitesinde, hemen kullanıma hazır durumda Marmaris satılık iş yeri Taşhan dükkan.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık İş Yeri Taşhan Dükkan

 • İlan No
  558
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  90
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Bulunduğu Kat
  1+2
Açıklama

Satılık emlak

Merkezden 9km mesafede bulunan, yeni sanayi sitesinde, hemen kullanıma hazır durumda Marmaris satılık iş yeri Taşhan dükkan. Çekme katı mevcutdur. Sitede faal durumda işyerleri bulunmaktadır. Çalışanların ve misafirlerin müşterilerin kullanımına açık sosyal tesis mevcuttur. Bilindiği gibi Marmarisin merkezinde sanayinin bulunması, turizm beldesinde bir "G" gününde sona erecektir. Muhtemelen yedi yıldızlı otele bırakacaktır yerini.

Peki sanayinin taşınacağı yer neresidir.? Taşhan projesi bu soru karşılığı realize edildi. Mermerci, aliminyum, motor aksanı, tekne imalat, tamir , marangoz ve mobilya iş kollarında hizmet veren dükkanların faaliyeti sürüyor. Ancak dokuz kilometrelik mesafe beklentileri karşılamada olumsuz etken oldu.

Yine de Taşhan alternatifi bulunmadığından yatırım amacıyla gelecekte yapacağı yüksek prim nedeniyle tavsiye ettiğimiz bu emlak önerilir. Randevu talep ederek gayrimenkul gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 8/Temmuz/ 2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Tutanak ile bilgi verilir, yer gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Dükkan beğenilir ise mülk sahibi işe güvenli alıveriş tesis etmek üzere alıcı karşılıklı görüştürürlür.

Gönenç Emlak

24 yılı aşan süreden beri Türkiye Güney sahillerinde profesyonel danışmanlık kurumsal hizmetimizi sürdürmekteyiz. Portföyümüzde, Mugla Marmaris satılık işyeri ve Taşhan dükkan bilgileri ile yatırım için gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak portföyünde düzenli güncellenerek sunuluyor. İnteraktif bilgi bankası niteliğinde datamızda yüzlerce satilik kiralik ilanları verilmektedir.

Bilgiler doğrudan mülk sahipleri tarafından iletilmektedir. Yeni kayıt edilen bilgilerin listesi XML, özet akışı RSS, seçme gayrimenkuller ise Marmarisbox Bülteni tarafından yayınlanır. Bülten üyeliğiücretsizdir. Bankamızda işyeri yanı sıra Marmariste kiralik ev ile Marmariste kiralik daire ve satilik villa yazlik konut satilik arsa ilanları da sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita