Marmaris Satılık İş Yeri Taşhan Dükkan // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezden dokuz kilometre mesafede bulunan, yeni sanayi sitesinde, hemen kullanıma hazır durumda Marmaris satılık iş yeri dükkan. Çekme katı mevcuttur.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık İş Yeri Taşhan Dükkan

 • İlan No
  558
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  90
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Bulunduğu Kat
  1+2
Açıklama

Satılık Emlak

Merkezden dokuz kilometre mesafede bulunan, yeni sanayi sitesinde, hemen kullanıma hazır durumda Marmaris satılık iş yeri dükkan. Çekme katı mevcuttur. Sitede faal durumda iş yerleri bulunmaktadır. Çalışanların ve misafirlerin müşterilerin kullanımına açık sosyal tesis mevcuttur. Bilindiği gibi Marmaris merkezinde sanayinin bulunması, turizm beldesinde bir "G" gününde sona erecektir. Muhtemelen yedi yıldızlı otele bırakacaktır yerini.

Peki sanayinin taşınacağı yer neresidir.? Taşhan projesi bu soru karşılığı projelendirildi. Mermerci, pencere sistemleri, motor aksanı, tekne imalat, tamir, marangoz ve mobilya iş kollarında hizmet veren dükkanların faaliyeti sürüyor. Ancak dokuz kilometrelik mesafe beklentileri karşılamada yetersiz kaldı. Ancak tek alternatif olma özelliğini koruyor.

Yine de Taşhan alternatifi bulunmadığından yatırım amacıyla gelecekte yapacağı yüksek prim nedeniyle tavsiye ettiğimiz bu emlak önerilir. Randevu talep ederek gayrimenkul gösterilir. Yer gösterme işlemi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 8/Temmuz/ 2003 tarihlnde çıkarılan tebliğine uygun olarak yapılır. Tutanak ile bilgi verilir, yer gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Dükkan beğenilir ise mülk sahibi işe güvenli alıveriş tesis etmek üzere alıcı karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak

27 yılı aşan süreden beri Türkiye Güney sahillerinde profesyonel danışmanlık kurumsal hizmetimizi sürdürmekteyiz. Portföyümüzde, Muğla Marmaris satılık iş yeri ve Taşhan dükkan bilgileri ile yatırım için gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak portföyünde düzenli güncellenerek sunuluyor.Elektronik bilgi bankası niteliğinde kayıtlarda yüzlerce satılık kiralık ilanları verilmektedir.

Bilgiler doğrudan mülk sahipleri tarafından iletilmektedir. Yeni kayıt edilen bilgilerin listesi fırsat gayrimenkuller sayfasında ve Marmaris Box Bülteninde yayınlanır. Bülten üyeliği ücretsizdir. Bankamızda iş yeri yanı sıra kiralık ev ile Marmaris satılık daire, villa, yazlık konut, arsa ilanları da sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita