Satılık Ev Konutlar // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris satılık ev daire ilanı hakkında bilgileri firmamız gayrimenkul sektörüne vermektedir.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Konutlar

 • İlan No
  644
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  92
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kredi Uygun Konutlar

Muğla Marmaris satılık ev daire ilanı hakkında bilgileri firmamız gayrimenkul sektörüne vermektedir. Merkeze yakın, ikinci kat masrafsız daire. Yeni deprem yönetmeliğine uygun yapılan konutlar için kat mülkiyeti tesis edildi. Bilindiği gibi, kat irtifakı apartmanda hangi dairenin kime ait olduğunu gösterir. Mülkiyet tapusunu kırmızı renginden tanırsınız. Evin sadece sahipliğini değil, müşterek kullanım alanlarını ve haklarını da tanımlar. Yasal yaptırıma sahiptir. Konut yatırımı amaçlı alım tavsiye edili,r.

Konut Özellikleri 

Girişte antre bulunmaktadır, ayrı mutfak, iki adet yatak odası, banyo tuvalet, balkon mevcutdur. Daire ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans, salon ve odalarda laminant parke kullanılmıştır. Banyo geniş olup, jakuzi bulunmaktadır. Pencerelerde isi, ses izolasyonuna sahip karbon gazlı çift camlı malzeme kullanılmıştır. evin müracaat halinde enerji belgesi alınmasında sakınca yoktur.

İşlemler

Gösterilen, hakkında bilgi sunulan ev beğenilir ise, şirket merkez ofisindealıcı ve satıcı buluşur. Ön görüşmeyle sağlanabilirse prensip anlaşması yapılır. Ardından, Belediye Tapu, kadastro gibi kurumlardan inceleme yapılır. Sorun bulunmuyor ise satışa gidilir. Marmaris satılık ev alma sürecinde final genellikle uzun araştırmalardan sonra oldukça kısa zamanda sonuçlanır. Karar verme anına giden süreçte, sağlıklı yol alındı ise başarılı ticaret gerçekleşir. Uzman ekip danışmanlığında bu süreci çok daha kısa sürede istediğiniz koşullarda sonuçlandırmak mümkündür.

Konut Kredisi

Dört katlı apartmanın ikinci katında bulunan ev konut kredisi koşullarına uygundur. Randevu üzerine gayrimenkul T.C. Sanayi Bakanlığı'nın 8/7/2003 tarihli tebliği uyarınca, tutanak tanzim edilerek bilgi verilir, gösterilir. Bu uygulama için ücret talep edilmez. Sadece tunanak düzenlenerek yapılan işlem belgelenerek işleme yasal statü sağlanır. Sağlanan hizmet karşılığı alıcı ve satıcı için güvenceye alınır. 

Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz Marmaris Merkezde 01.01.1994 tarihinde kurulmuştur. Ayni yıl kurulan Ticaret Odası'na kuruluşundan  beri üyedir. İnteraktif bilgi bankamız datasında yüzlerce ilan hakkında bilgi vardır. Bu ilanlar düzenli güncellenmektedir. Geniş portföyümüzden faydalanmak kazandırır. Bülten üyeliği ücretsizdir. 

Sektör hakkında haberler size ulaşır. Son kaydı yapılan ilanları bülten üzerinden duyurulur. Satilik ev ile Muğla Marmaris satılık ev ilanlarını şirketimiz elektornik ortamda yayınlar müstakil ev köy evi yazlık ilan bilgisi verilmektedir. Tüm ilanlar belirli periyodlarla güncellenerek yenilenmektedir. Ev arsa yanısıra yazlik köy evi müstakil ev ilanlarımızı sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Sayfa alt sağ tarafında bulunan bültenimize ücretsiz üyelik olanağından faydalanmanız önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılsa kaynak göstererek link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita