Marmaris Satılık Konut Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlakçılık Şirketi Marmaris satılık konut ev daire ilanı hakkında bilgiler vermektedir.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Konut Ev

 • İlan No
  644
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  92
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev

Gönenç Emlakçılık Şirketi Marmaris satılık konut ev daire ilanı hakkında bilgiler vermektedir. Alışveriş merkezine yakın, ikinci kat masrafsız daire. Girişte antre bulunmaktadır, ayrı mutfak, iki adet yatak odası, banyo wc, balkon mevcutdur. Daire ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans, salon ve odalarda laminant parke kullanılmıştır. Banyo geniş olup, jakuzi bulunmaktadır. Pencerelerde isi, ses izolasyonuna sahip karbon gazı ile çift camlı malzeme kullanılmıştır. konutun müracaat halinde enerji belgesi alınmasında sakınca yoktur.

Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak insa edilen konutlar için kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Bilindiği gibi, kat irtifakı apartmanda hangi dairenin kime ait olduğunu gösterir. Mülkiyet tapusunu kırmızı renginden tanırsınız. Evin sadece sahipliğini değil, müşterek kullanım alanlarını ve haklarını da tanımlar.Yasal yaptırımlara sahiptir. 

Gösterilen, hakkında bilgi verilen konut beğenilir ise, şirket merkez ofisinde iki taraf buluşurlar. Ön görüşme ile sağlanabilirse prensip anlaşması yapılır. Ardından, Belediye Tapu, kadastro gibi kurumlardan inceleme yapılır. Sorun bulunmuyor ise satışa gidilir. Marmariste satılık ev alma sürecinde final genellikle uzun araştırmalardan sonra oldukça kısa zamanda sonuçlanır. Karar verme anına giden süreçte, sağlıklı yol alındı ise başarılı alışveriş gerçekleşir. Uzman ekip danışmanlığında bu süreci çok daha kısa sürede istediğiniz koşullarda sonuçlandırmak mümkündür.

Dört katlı apartmanın ikinci katında bulunan satilik ev konut kredisi koşullarına uygundur. Randevu temin edilerek gayrimenkul T.C. Sanayi Bakanlığı'nın 8/7/2003 tarihli tebliği uyarınca, tutanak tanzim edilerek bilgi verilir, gösterilir. Bu işlem için ücret talep edilmez. Sadece tunanak düzenlenerek yapılan işlem belgelenerek işleme yasal statü sağlanır. Verilen hizmet karşılığı her iki taraf için güvenceye alınır. 

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Şirketimiz Marmaris Merkezde 01.01.1994 tarihinde kurulmuştur. Ayni yıl kurulan Ticaret Odası'na kuruluşundan  beri üyedir. İnteraktif bilgi bankamız datasında yüzlerce ilan hakkında bilgi vardır. Bu bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Geniş portföyümüzden yararlanmak kazandırır. Bülten üyeliği ücretsizdir. 

Sektör hakkında haberler size ulaşır. Son kayıt edilen ilanları bülten ile duyurulur. Satilik ev ile Mugla Marmaris satılık konut ilanları şirketimiz tarafından yayınlanarak müstakil ev köy evi yazlik konut bilgileri verilmektedir. Tüm bilgiler belirli aralıklarla güncellenerek yenilenmektedir. Satilik arsa yanısıra yazlik konut köy evi müstakil ev ilanlarımızı sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita