Marmaris Satılık Otel // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezden araçla 35 dakikalık mesafede bulunan deniz manzaralı, satılık otel.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Otel

 • İlan No
  517
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  1250
 • Oda Sayısı
  15+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Satılık Otel

Merkezden araçla 35 dakikalık mesafede bulunan, deniz manzaralı, satılık otel. Yasal işletme ruhsatlı tesis özellikle butik tesis, yatırım amacına uygundur. Bu tesis için en önemli özelliklerden birisi; bölgede, yaygın sit alanı varlığı nedeniyle iskan sorunu bulunduğundan, yapı kullanma izin belgesine sahip olmasıdır. Nitekim bu nedenle işletme ruhsatı alınmasında problem çıkmamıştır. 

Teknik Özellikleri

Marmaris satılık otel, 16 oda, 35 yatak kapasitelidir. 1050m2 açık alana sahip tesis yola cephelidir. Bina oturumu 350m2, kapalı alan ise 1250m2 konumdadır. Plaja mesafesi 371 metre kuş uçumu uzaklıktadır. Manzara kapanmaz. Odalarda klima, duş, tv vardır. Üç suit otelde yer almaktadır. Resmi tapulu, kredi kullanımına uygun satılık emlak doğa içinde, ulaşımı kolay, deniz ufuk çizgisi üzerindedir.

Butik Otel

Otelin bulunduğu mevki yerli yabancı turistlerin yaz aylarında ziyaret ettiği turistik gelişme bölgesindedir. Yatçıların rağbet ettiği, Marmarisden düzenli dolmuş hattına sahip olduğundan ulaşımı kolaydır. Otelin önünden dolmuş geçer. Geçiş güzergahı üzerinde olduğundan restaurant cafe-bar dışarıdan müşteri kabul edebilir. Bu açıdan ticari verimlilik sağlanabilir. Ancak; ideal olanı butik otel olarak işletilmesidir.

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde gayrimenkul danışmanlık faaliyetinde bulunan şirketimiz temel ilkesi alıcı ve satıcıyı karşılıklı görüştürme temin ederek güvenli alışveriş sağlamaktır. Mugla çevresi, sahillerde satilik kiralik daire konut ve marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari portföyümüz üzerinden sunuluyor. Ayrıca; Marmariste satılık daire ile Marmariste kiralik ev bilgileri yanısıra satilik arsa köy evi mustakil ev yazlik konut ilanları da portföyde yer almaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için talebinizi iletebilirsiniz. Randevu alınarak ofis yetkilisi tarafından satılık otel gösterilir. Sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Lütfen sorularınız, daha fazla resim talebiniz için bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita