Marmaris Satılık Otel Apart // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris satılık otel şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Otel Apart

 • İlan No
  631
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  800
 • Oda Sayısı
  15+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Turistik Tesis

Merkeze yakın 476m2 arsa içinde, dört katlı, yüzme havuzlu, yola cepheli, her ünitesi ayrı ayrı tapulu, yüzme havuzlu Marmaris satılık otel şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmuştur.

Apart otel, on altı üniteden oluşmaktadır. Yüzme havuzu vardır. Özellikle butik işletme tipine uygundur. Gayrimenkul çok farklı amaçla kullanılabilir. Her üniteye ayrı tapu tahsis edildiğinden, satın alan alıcı isterse bir kısmını elinde tutarak diğerlerini tek tek satabilir. Kat olarak bir kısmını satabilir. Bunun yanı sıra; dil okulu, şirket binası gibi muhtelif amaçlı kullanım mümkündür. Ayrıca; konut kredisi, kriterlerine uygun emlak özelliğine sahiptir. Satılık otel hakkında detay bilgi almak üzere lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde süreden beri gayrimenkul sektöründe yer alan şirketimiz, interaktif bilgi bankası niteliğine sahiptir. Şirketimiz güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli güncellenmektedir. En son kayıt edilen emlak bilgilerine ulaşmak RSS özet akış sistemiyle sağlanmaktadır. Muğla Marmaris satılık otel ve apart oteller bilgileri ile işyeri yazlık konut satılık arsa ilanları Gönenç Emlak portföyünden veriliyor. Tüm ilanlarımız XML listemizde yayınlanır. Duyurular, yeni ilanlar ve piyasa analiz raporları Marmaris Box Bülteni'nde yer alır. Anında sizleri bilgilendirmemi isterseniz ücretsiz üye olunuz. Daha geniş, detaylı bilgi, emlak sektöründen haberler almak üzere bülten üyeliğimizden yararlanabilirsiniz. Köy evi, müstakil ev, villa taleplerinizi lütfen iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita