Marmaris Satılık Yazlık Ev // Gönenç Emlak

Siteler satılık yazlık ev denize sıfır bakımlı site içinde yüksek zemin birinci katta konutu firmamız piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Siteler Yazlık Ev Daireler

 • İlan No
  376
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Konut

Muğla Marmaris satılık yazlık ev denize sıfır bakımlı site içinde yüksek zemin birinci katta konutu firmamız piyasaya sunuldu. Daire. denize 35 metre mesafededir. Geniş balkona sahip ev için konut kredisi kullanım  uygundur. Yaşam yaz mevsiminde genellikle konut dışında geçtiği için evin balkonları kullanış konforu gözetilerek yapılmıştır. Mevki nedeniyle değerlidir. Sitede yıl boyu yaşam ikamet vardır. Konum açısından bir yanı ana cadde diğer yanı deniz-plajdır. Tatilci ve yazlıkçılar için her zaman popüler site olduğunu belirtelim.

Sitede bahçe çiçekleri, yürüyüş yolları ve genel mahallerin güvenlik aydınlanma, plaj müşterek kullanımı bulunmaktadır. Temizlik dahil genel giderler için konut başına payı oranında aidat ödenir. Sitenin yönetim ofisi kat mülkiyet kanunu gereği faaliyet gösterir. Sitede doluluk yaz aylarında yoğundur. Çevresinde taksi, dolmuş durağı ulaşım açısından kolaylık sağlar.

Yatırım Değeri

25 yıl önce 6.000 nüfusu olan ilçemiz adrese dayalı ikamet sayımına göre 100.000 nüfusa ulaştı. Piyasada görünüşe göre imarlı satılık parsel kalmamıştır. Kentsel dönüşüm uygulaması sonucu eski binalar yerine yenisi yapılmaktadır.. İlandaki site 30 yaşını aştığından gelecekte ayni veya farklı proje uygulanarak dönüşecektir. Mevcut imar planında, Marmaris Merkezden İçmelere uzanan ana caddenin sol kısmı konut imarlı değildir. Sadece turistik tesis yapılabilir. Sitenin kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yeniden yapılması durumunda satış fiyatları ikiye katlayacaktır. Nitekim sadece bu amaca yönelik konut satışları gerçekleşmektedir. Yani konutun yatırım değeri açısından prim yapma potansiyel katsayı oranı yüksektir. Satın alma ayni zamanda yatırımdır diyebiliriz.

Yer Gösterme

Firmamızın gayrimenkul sektörüne sunduğu daire talep üzerine yetkilimiz gösterir. Yasal prosedür uygulanır. Yapılan uygulama amacıyla ücret alınmaz. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği gereği uygulanır. Sunulan hizmet bakanlığın 2003/59 tarihli tebliğine göre yapılır. Tutanak düzenlenerek yeri gören ve gösteren arasında iki nüsha karşılıklı imzalanır. Böylece uygulanan protokol kayıt alına alınarak belgelenir. Güvenli ticaret için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Danışmak Kazandırır

01.01.1994 tarihinde şirketimizin kuruluşundan beri gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Firmamız Marmaris Merkezde kurulmuştur. Hizmet alanımız Datça 'dan Fethiye 'ye uzanan sahil bölgesi, Muğla çevresidir. Portföyümüz yüzlerce satılık ilanından oluşur. Düzenli güncelleme sayesinde sağlıklı bilgiye önem verilir. Satışa sunulan ilanlar hakkında mümkün olduğu kadar ayrıntılı açıklama yapılır. Firmamız fırsat ilanları da sunmaktadır. Bu nedenle sitemizi akıllı telefonlardan sosyal medya hesaplarından izlemeniz önerilir. Gayrimenkul sektörü hakkında içerikleri haber sitemizden paylaşıyoruz. Şirket editörü Marmaris-Haber.com sitemizden Türkiye ve Yerel Marmaris haberleri sunuluyor.

Değişim 

Dünyada yaşanan gelişmeler ticari alışkanlıklarımızı hızla değiştiriyor. Geleneksel pazarlama çalışmalarının rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz. İnternet elektronik ortamda bilgiye ulaşmayı kolaylaştırdı. İstediğiniz konuda her türlü bilgiye ulaşmak mümkün. Bu avantaj maalesef bilgi kirliliği de getirdiği için olumsuz yönde gelişmeyi de sağlıyor. Bu nedenle değerlendirme, analiz ve planlama önemlidir. Birikim, bilgi ve deneyimlerimizden profesyonel destek alan kazanır. Kendi başına bu yolculuğu yapmak isteyenler yol haritası sunmak, nelere dikkat etmek gerekir uyarılarını makaleler göndererek paylaşıyoruz. İstekler ve sorularınız için lütfen bize ulaşınız.. Pusulanız doğru bilgi olsun. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapmak  link verilse dahi izin verilmez.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita