Marmaris Satılık Yazlık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Siteler mevkisinde denize sıfır bakımlı site içinde yüksek zemin birinci kat satılık yazlık ev Gönenç Emlak tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Yazlık Ev

 • İlan No
  376
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Konut

Marmaris Siteler mevkisinde denize sıfır bakımlı site içinde yüksek zemin birinci kat satılık yazlık ev Gönenç Emlak tarafından piyasaya sunuldu. Daire. denize 35 metre mesafededir. Geniş balkona sahip ev için konut kredisi kullanım  uygundur. Yaşam yaz mevsiminde genellikle konut dışında geçtiği için evin balkonları geniş yapılmıştır. Lokasyon nedeniyle değerlidir. Sitede yıl boyu yaşam ikamet vardır. Konum açısından bir yanı ana cadde diğer yanı deniz-plajdır. Tatilciler yazlıkçılar için her zaman popüler site olduğunu belirtelim.

Sitede bahçe çiçekleri, yürüyüş yolları ve genel mahallerin güvenlik aydınlarma, plaj müşterek kullanımı bulunmaktadır. Temizlik dahil genel giderler için konut başına payı oranında aidat ödenir.  Sitenin yirişinde yönetim ofisi kat mülkiyet kanunu gereği faaliyet gösterir. Sitede doluluk yaz aylarında yoğundur. Çevresinde taksi, dolmuş durağı ulaşım açısından kolaylık sağlar.

Yatırım Değeri

25 yıl önce 6.000 nüfusu olan Marmaris artık adrese dayalı ikamet ile 100.000 kişiyi nüfusuna almıştır. Gelişim içinde görülür ki imarlı satılık arsa kalmamıştır. Kentsel dönüşüm ile eski binalar yıkılarak yenilenmektedir. İlandaki site 30 yaşını aştığından gelecekte yıkılarak ayni veya farklı proje uygulanarak yenilenecektir. Mevcut imar planında, Marmaris Merkezden İçmelere uzanan ana caddenin sol tarafı konut imarlı değildir. Sadece turistik tesis yapılabilir. Sitenin kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yenilenmesi durumunda satış fiyatları ikiye katlıyacaktır. Nitekim sadece bu amaca yönelik konut satışları gerçekleşmektedir. Yani konutun yatırım değeri açısından prim yapma potensiyel katsayı oranı yüksektir. Satın alma ayni zamanda yatırımdır diyebiliriz.

Yer Gösterme

Firmamızın gayrimenkul sektörüne sunduğu daire talep üzerine yetkilimiz tarafından gösterilir. Yasal prosedür uygulanır. Yapılan işlem amacıyla ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği gereği uygulanır. Verilen hizmet balanlığın 2003 tarih 59 numaralı tebliğine göre yapılır. Tutanak düzenlenerek yeri gören ile gösteren arasında iki nüsha karşılıklı imzalanır. Böylece uygulanan protokol kayıt alına alınarak belgelenir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Danışmak Kazandırır

01.01.1994 tarihinde şirketimizin kuruluşundan beri gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Firmamız Marmaris Merkezde kurulmuştur. Hizmet alanımız Datça 'dan Fethiye 'ye uzanan sahil bölgesi, Muğla çevresidir. Portföyümüz yüzlerce satılık ilanından oluşur. Düzenli güncelleme yapılarak bilgiler yenilenir. Satışa sunulan ilanlar hakkında mümkün olduğu kadar ayrıntılı açıklama yapılır. Firmamız fırsat ilanları da sunmaktadır. Bu nedenle sitemizi akıllı telefonlardan sosyal medya hesaplarından izlemeniz önerilir. Gayrimenkul sektörü hakkında bilgilerimizi bloglar ve haber sitemizden paylaşıyoruz. Şirket editörü tarafından yönetilen Marmaris-Haber.com sitemiz gayrimenkul Türkiye ve Yerel Marmaris haberleri sunuyor.

Değişim Gelişim

Bilişim dünyasındaki gelişmeler ticari alışkanlıklarımızı hızla değiştiriryor. Geleneksel pazarlama çalışmalarının rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz. İnternet elektronik ortamda bilgiye ulaşmayı kolaylaştırdı. İstediğiniz konuda her türlü bilgiye ulaşmak mümkün. Bu avantaj malesef bilgi kirliliği de getirdiği için olumsuz yönde gelişmeyi de sağlıyor. Bu nedenle değerlendirme, analiz ve planlama önemlidir. Birikim, bilgi ve deneyimlerimizden profesyonel destak alanlara kazandırıyoruz. Kendi başına bu yolculuğu yapmak isteyenler yol haritası sunmak, nelere dikkat etmek gerekir uyarılarını makaleler ile paylaşıyoruz. İletişim sayfamızdan istekler ve sorular iletilebilir. Pusulanız doğru bilgi olsun. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita