Deniz Gören Yazlık // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Uzun Yalı mevki denize sadece 20 metre mesafede deniz gören satılık yazlık konut fırsatını piyasaya sundu.

Emlak Danışmanı

Deniz Gören Yazlık

 • İlan No
  524
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Yazlık Konut

Gönenç Emlak Şirketi Uzun Yalı mevki denize sadece 20 metre mesafede deniz gören satılık yazlık konut fırsatını piyasaya sundu..Son yıllarda sahillerde satılık yazlık konut talep patlaması görülüyor. Yerli, yabancı potansiyel alıcılar gayrimenkul yatırımı tercihlerini cazip alanda kullanıyorlar. Genellikle Marmaris merkez, Siteler, İçmeler mahallelerindeki taşınmazlar ilgi alıyor. Geçmiş yıllarda sadece yazlık ev olarak kullanılan konutlar artık, yıl böyu yaşanılan evler oldu. Kovit-19 nedeniyle talebin tetiklendiğini düşünüyoruz. 

Satılık Yazlık Evin Özellikleri

Marmaris Uzun Yalı mevki denize sadece 20 metre mesafede bulunan satılık deniz gören konut. Sitede yer alan taşınmaz turistik oteller bölgesindedir. Kapalı mutfak, üç adet yatak odası, çok geniş teras balkonu vardır. Konut iki bina arasından deniz görür. Konut kredisi koşullarına kat mülkiyeti nedeniyle ev uygundur. Alışveriş merkezine yakındır. Sitede yaz kış sürekli konaklayan aileler yaşamaktadır. Dolmuşla Marmaris merkeze beş dakika mesafede bulunmaktadır.

Alıcılara Yazlık Evin Gösterilmesi

Randevu alınarak daireyi görmek mümkündür. Maalesef hizmet bedeli ödememek amacıyla alıcı satıcının emlak danışmanını devre dışı bırakmalarına sık olmamak üzere rastlanmaktadır. Bu nedenle yasa koyucu konuya ilişkin yönetmelikte protokolü tarif etmektedir. Alıcıyla yer gösterme tutanağı, satıcıyla sözleşme imzalanır ise hizmet kayıt altına alınır. Elbette bu protokolü hazırlayanın da yasal olması gerekir. Bu nedenle size hizmet sağlayanın yetkili olduğunu kontrol ediniz. Öncelikle is yeri vergi levhasına daha sonra yetkilinin belgesine bakınız. Tutanağı, sözleşmeyi okuyunuz anlamadığını sorarak izahat isteyiniz. İstek sizin yasal hakkınızdır. Kent içi yer gösterme işlemlerinde ücret ödenmez. Merkez dışına yapılacak yolculukta ne ücret ödeneceği belirtilmelidir. Alıcı, satıcıyı karşılıklı görüştürmek prensibimiz olduğundan, pazarlığın emlak sahibi ile yapılması tarafımızdan temin edilir.

Konut Yatırımı

Özellikle konut kredisi faiz oranları takip edildiğinde uygun zamanda alınabilir. Peşin ödemeyle satın alacaklara en uygun dönem ise kış mevsimidir. Yaz aylarının yoğun nüfuslu döneminde fiyatın yüksek oluşu bir tarafa pazarlık şansı oranı da düşüktür. Taşınmazların prim yapma yüksek potansiyeli vardır. Satışa çıkarıldığında kısa sürede satış gerçekleşmektedir. Gayrimenkul danışmanlık şirketimizde konu hakkında rezervvasyon almaktadır. Örneğin, deniz manzaralı, plaj cepheli satılık ev ilanı isteklerinde bilgi öncelik sistemi yürütüyoruz. İlan vermeden satış için için hazır bekleyen alıcılara sunum avantajı yazlık evlere olan ilginin göstergesidir. Böylesi talebiniz olduğu taktirde lütfen isteklerinizi iletiniz.

Gayrimenkul Danışmanlığı

1994 yılında kurulan şirketimiz Datça'dan Fethiye'ye kadar olan alanda emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Teknolojideki gelişmelerin sosyal yaşam etkileri gayrimenkul sektöründe izlenmektedir. Tüketici davranış alışkanlıklarını analiz ettğimizde yaşanan değişiklikler görülmektedir. Mesleğe başladığımız yıllarda klasik pazarlama usülleri geçerliydi. Ancak bilimde, teknolojideki değişimler günümüzde eski usülleri aşmıştır. Artık, dijital pazarlama, stratejik planlama kavramları ticari hayatta uygulanmaktadır. Rekabet koşulları yeni ve modern teknikleri desteklemektedir. Şirketimiz kendi içinde yaşadığı dönüşünle kuruluşundan beri öncü firma olama hedefi ve müşteri çözüm parçası olma iddiasını sürdürmektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita