Yazlık Konut Fırsatları // Gönenç Emlak Marmaris

Nezih mevkide kat mülkiyet tapulu komple eşyalı 1+1 yazlık konut fırsatları Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Yazlık Konut Fırsatları

 • İlan No
  367
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  40
 • Oda Sayısı
  1+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev

Nezih mevkide kat mülkiyet tapulu komple eşyalı 1+1 yazlık konut fırsatları Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor. Bu konut, geniş balkon, banyo tuvalet, Amerikan mutfak yer almaktadır. Ulaşım kolay olan satılık yazlık konut gün boyu güneş görmektedir. Özellikle yabancılara yönelik satışa sunulan 1+1 daire, kullanım avantajlarına sahiptir. Örneğin yüzme havuzu, giriş lobi, yürüyüş alanları müşterek kullanımdadır. Apartmanda daire seçimleri kat satışları olarak gerçekleşir. Yani bir katta konutlar satıldıktan sonra diğer kattaki konut satışına başlanır. İngiliz misafirlere yönelik konaklama hizmeti verilen apart otel, apatrtmana dönüştürülmüştür.Satılık yazlık konut kat irtifakı tesis edilerek müstakil tapu verilir. Marmaris satılık ev ilanları ile sunulan fırsatları izlemeniz önerilir. 

Konut Yatırımı

27 yıl önce 6000 nüfüsa sahip olan ilçe bugün 100.000 yerleşik yaşayan nüfusa sahiptir. Yaz turizm döneminde 5 misli artış görülür. Bayram gibi tatil dönemlerinde ise çok daha yüksek nüfus görülür. Kış aylarının çok kısa ve ılıman iklim ile geçmesi emeklilerin Marmaris'e akın etmesi nedenlerinden birisidir. Sosyal yaşam avrupalıların yaşam düzeyini sağladığı için yabancı aileler de ilçemizi tercih etmektedir. Tatilcilerin neden geldiğini anlatmamıza gerek yok . Artık satılık arsa nerede ise Merkezde kalmadığı için kiralar oldukça yükselmiştir. Yeni satılık yazlık konut ve evler kentsel dönüşüm ile kazanılmaktadır. Akıllı evler yeni inşaat trendi oluşturmuştur. Ev satın almak, maddi açıdan karlı yatırımdır. Manevi açıdan ise, yaşamını tatil gib,i sürdürme şansını kazanmaktır. Marmariste konut alan kazanır.

Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmaris Merkezde kuruldu. Portföyümüzde bulunan ilan bilgileri düzenli olarak güncellenerek yenilenir. Satılık yazlık konut gibi yeni ilanlarla sunulan fırsatlara akıllı telefonlarınızdan, firmamız sosyal hesaplarından ulaşabilirsiniz. Alakalı konularda yazılarımızı blog ve haber sitemizden takip edebilirsiniz.

Amacımı sadece ilanları yayınlamak değil ayni zamanda sektöre ilişkin bilgi paylaşımıdır. Burada hedeflediğimiz şudur. Konut almak isteyen kişi danışmanlık hizmeti almadan kendisi ev arıyor ise yardımcı olmaktır. Yol haritasında nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarmaktır. Bilgi alt yapısını oluşturmaya yönelterek doğru karar vermesini sağlamaktır. Bu süreç hem zaman alır hemde zahmetlidir. Bunları göze alıyorsan size destek olmak, yol göstermek isteriz. 25 yıllık deneyimlerimizden yararlanarak profesyonel destek almak isteyenlere kapımız açıktır.

Muğla Marmaris Gönenç Emlakçılık şirketi sahillerde satılık daire konut arsa villa ada köy evleri ile otel tipi gayrimenkul ilanları sunuluyor. Merkez ofisimizden randevu alınarak firma yetkilisi tarafından ilandaki emlaklar gösterilir. Daha fazla bilgi için lütfen soru ve isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita