Marmaris Söğüt Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Söğüt Cumhuriyet mahallesinde satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Marmaris Söğüt Satılık Arsa

 • İlan No
  504
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1582
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Söğüt Mahallesi

Marmaris Merkezden araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Söğüt Cumhuriyet mahallesinde satılık arsa. Deniz gören arsa yatırım için imar geldiğinde prim yapma potansiyeline sahipdir. Ancak 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı onaylandığını belirtelim. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca imar iskan ruhsat konuları Söğüt için Marmaris Belediyesine verildi. Yasa gereği adrese kayıtlı 500 kişi üzerinde bulunan köyler mahalle oldu.

Bilindiği gibi Söğüt büyük ölçüde sit alanlarına sahipdir. Bu yapılaşmayı önleyici bir etmendir. Kapatılmadan önce Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü G.D.Y.K. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları pek çok araziye asra niteliği kazandırmıştır. Nitekim; yasal inşaat izini ile inşaat yapma olanağı, kriterlere uygun araziler için mümkündür. Bu konuda daha fazla bilgi almak için şubemize ait İmar Bilgileri sayfamızda detaylı bilgiler sunulmaktadır. 

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından satılık emlak gösterilir. Yer gösterme için ücret alınmaz. sadece verilen hizmeti belgeleme amacına yönelik tutanak yapılır. Tavsiyemiz gösterilen yerin doğruluğu için GPS tespiti veya kazık çakma yöntemi kullanılmasıdır. Arsa sahibinin bile parselin hudutlarını gösterirken yanıldığı görülmüştür. 27 yıl üzerinde emlak danışmanlık faaliyetinde bulunan şirketimiz temel ilkesi alıcı ve satıcıyı karşılıklı görüşmesini sağlamaktır. Alışverişin güven içinde yapılması önemlidir.

Gönenç Emlak Şirketi

01.01.1994 tarihinde firmamız Marmaris Merkezde kuruldu. Aralıksız günümüze kadar profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bu güne kadar edinilen bilgi birikim ve tecrübeye sahip uzman ekip müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sunuyor. Konusunda uzmanlaşan ekip yönetimindeki firmamıza danışmak kazandırır. Lütfen soru ve isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita