Marmaris Söğüt Satılık Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlakçılık Şirketi Muğla Marmaris Söğüt satılık arsalar araziler tarlalar yatırımcılara yönelik fırsatlar olarak sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Söğüt Satılık Arsalar

 • İlan No
  494
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5918
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Söğüt Mahallesi

Gönenç Emlakçılık Şirketi Muğla Marmaris Söğüt satılık arsalar araziler tarlalar yatırımcılara yönelik fırsatlar olarak  sunuluyor. Henüz imar bulunmayan arazi konumundaki parsel, resmi tapuludur. Yol açılmadığı için kullanım açısından badem zeytin ağacı yetiştirmek aracılık gibi sınırlı kullanıma sahiptir. Ancak imar geldiğinde değerleneceği için prim yapma potansiyeli beklenmektedir. Metrajın yüksek olması önemli avantajdır.

İmar Durumu

Bölge Datça Bozburun Plan Hükümlerine tabidir. Ayrıca mevcut yönetmelik ve kanunlar ile bağlıdır. Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. Söğüt Köyü statüsü değişti Mahalle oldu. İmar çalışmaları, ruhsat iskan konularında Marmaris Belediyesi yetkili oldu.

Kadastro yoluna cepheli sınırı olmayan arsalar şu durumda konut, apart otel inşaat ruhsatı alamamaktadır. Konumu arazi, zeytinlik, bademlik, tarla vasıfına haizdir. Muhtelif kullanım amaçlarına uygun olan gayrimenkul firmamız yetkilisi tarafından  gösterilir. Söğüt satılık arsalar ve arazilerin gösteriminde profesyonel destek almanın önemli olduğu doğrudur. Harita Mühendisi GPS ile veya kazık çakma yöntemi ile poligon sınır noktalarını tesbit ederek net belirleme yapar. En azından neresini satın aldığınızı kesinlikle bilirsiniz.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine uygun olarak prosedür yer gösterme işlemi için uygulanır. Ücret alınmaz. Yeri gösteren firmamız yetkilisi ile yeri gören arasında iki nüsha tutanak tanzim edilir. Verilen hizmet kayıt altına alınır.

Gayrimenkul Pazarlama

Teknolojideki gelişmeler ticari hayatımızı alışkanlıklarımızı değiştirdi. Dünya sürekli olarak değişiyor.Geleneksel ticaret ve geleneksel klasik anlayıs raflara kaldırıldı. Günümüz bilişim dünyasında modern tekniklerle pazarlama çalışması yapılıyor. Firmamız inbound, stratejik planlama, digital marketing gibi modern yöntenleri uzman ekip ile kullanıyor. Alıcı ile satıcı buluşma platformu ötesinde interaktif bilgi bankası özelliğinde portföyümüzü eletronik ortamda sunuyoruz.

Söğüt mahallesinde firmamızın kurulduğu 01.01.1994 tarihinden beri gayrimenkul pazarlama ekip çalışması yapıyoruz. Datça Fethiye sahil şeridinde bulunan turistik kuşak faaliyet alanımızdır. Portföyümüz elektronik ortamda web sitemiz üzerinden sunulmaktadır. İletişim sayfamızdan istekleriniz ve sorularınızı iletebilirsiniz. Danışmak kazandırır. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita