Marmaris Söğüt Satılık Köy Evi // Gönen Emlak Marmaris

Söğüt satılık köy evi resmi devlet tapusuna sahip ve tapu senedinde kargir ev ve arsası olarak tescili yapılmıstır. 

Emlak Danışmanı

Marmaris Söğüt Satılık Köy Evi

 • İlan No
  441
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  629
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Köy Evi

Marmaris'e araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Söğüt satılık köy evi resmi devlet tapusuna sahip ve tapu senedinde kargir ev ve arsası olarak tescili yapılmıstır. Yasal statüde, satılık köy evi satış konusunda sorunsuzdur.

Gayrimenkul yürüyerek denize 15 dakika, köy merkezine ise 2 dakika mesafededir. 385m2 ve 244m2 olmak üzere iki adet tapu senedinden oluşmaktadır. Muhtarlık onayı alınarak tadilat yapılmıştır. Köy evi haritada kayıtlı patika yola bağlıdır. Doğa içinde, yol su elektik gibi alt yapı hizmetlerine sahip konumdaki legal statüde köy ev ayni zamanda yatırım amacına da uygundur. Özellikle makul satış fiyatı nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlak tipine sahipdir. Güvenli satış işlemi gereği, Gonenc Emlak yetkilisince ev gösterilir. Beğenen talipliler gayrimenkul sahibi ile yüz yüze görüştürülür.

Bölgede yaşanan imar gelişmeleri nedeniyle bu tip gayrimenkul talepleri daima oldu. Çünkü sahibi olduğunuz parsele konut inşaatı yapamıyorsunuz. Oysa köy evleri tapu kaydında bahçesi olan kargir ev gibi görünmektedir. bu durumda tadilat yaparak yasal herhangi bir sıkıntı yaşamadan konut kullanımı mümkün olacaktır. Ancak; imar barışı ardından artık geçmiş dönemlerdeki kadar önemi kalmamıştır. Çünkü talep asal nedeni ortadan kaldırılmıştır. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Marmaris Söğüt Köyü

Söğüt Köyü Marmaris den 45 km uzaklıktadır. Köy,Bozburun yarımadasının uç kısmında bulunmaktadır. Bir km güney basısında tarihi eserler vardır. Thyssanos kalıntıları bu bölgededir. Son yıllarda ilgi çeken Söğüy Köyü 2007 nüfus sayımında 2500 olarak tesbit edilmiştir. 

Köyde içme suyu şebekesi, PTT acentesi,ADSL internet, ilk okul, elektrik, sabit telefon ve cami vardır. Söğüt Köyü nde aile hekimliği vardır. Ebe hemşire, doktor görev yapmaktadır. Ticari yaşam olarak tersane faliyetdedir. Kekik,keçiboynuzu,bal, adaçayı, incir satışı yapılmaktadır. Söğüt Köyü'ne Marmaris den saat başı dolmuş ile ulaşım bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında sahildeki restaurantları ve balık meşhurdur.

Gönenç Emlak Marmaris

Gonenc Real Estate Şirketi 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Geniş portföye sahip olan şirket interaktif websitesi ile tün portföyü yayınlamaktadır. Yüzlerce satılık emlak bilgisi yayındadır. Her gün düzenli bilgiler güncellenir. Marmarisbox Bulteni üyelik ücretsizdir. Bulten emlak sektöründeki gelişmeleri yayınlar. Son kayıt edilen ilanlar RSS sisteminden izlenir.Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita