Marmariste Kiralık Dükkan İş Yeri // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezde Yeni Yol Caddesi üzerinde bulunan binada ikinci katta bulunan kiralık dükkan işyeri ofis.

Emlak Danışmanı

Marmariste Kiralık Dükkan İş Yeri

 • İlan No
  600
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  60
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Bulunduğu Kat
  2
Açıklama

Büro

Marmaris Merkezde Yeni Yol Caddesi üzerinde bulunan binada ikinci katta bulunan kiralık dükkan iş yeri ofis. Teknik servis, irtibat bürosu, sigortacılık, muhasebe bürosu gibi işler için ideal, peşinatsız Marmariste kiralık iş yeri. Ana yola cepheli balkon, aydınlık 60m2 kullanım alanına sahip büro kiraya verilecektir. Ofis içinde tuvalet banyo bulunmaktadır. Kiralama koşulları, bir aylık kira, bir aylık kira miktarı kadar depozit olup, uzun yıllar kiralama mümkündür.

Stopaj vergisi kiracıya aittir. Merdivenlerin temizlenmesi, otomat aydınlatma gideri için tüm kullanıcılar ve ikamet edenler aylık 20-TL apartman aidatı ödemektedir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden, yönetim oluşturulmuştur. Müşterek giderlerin ödemesi kiracıların payı oranında yapılır. Çatı ve dış cephe sorumlulukları mülk sahibine aittir. Kiralanan iş yeri için elektrik ve su abonelikleri kiracı adına yapılır. Abonelik gideri kiracıya aitdir. Mülk sahibi DASK deprem sigortasını yaptırır ve gerekli evrakı tapu, kimlik, Y..K.İ.B suretini kiracıya teslim etmekle yükümlüdür. Kiralık emlak, tapu kaydı olarak işyeri tescil edildiğinden ruhsat şartları uygundur. Binada ayni iş kolunda ikinci dükkana kiralama yapılmamaktadır. Marmariste kiralik dükkan hakkında lütfen daha fazla bilgi ve sorularınız için bize ulaşınız.

Ofis

Gonenc Emlak Marmaris merkez ofisi 1994 yılından beri ayni adreste bulunmaktadır. Satılık kiralık emlak ilanları web sitemizde yayınlanmaktadır. Portföyümüz düzenli güncellenir. Mugla çevresi, Marmariste kiralık iş yeri ve kiralik dükkan bilgileri ile büro ofis niteliğinde gayrimenkul ilanları şirketimiz tarafından yayınlanmaktadır. Bilgiler ekip tarafından düzenli yenilenir.

Marmarisbox Bülteni sektör hakkında bilgiler vermektedir. Üyelik ücretsizdir. En son kayıt edilen gayrimenkul ilanları şirket adına açılmış olan sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. İş yeri yanı sıra, yazlik konut ve Marmariste kiralik ev köy evi ilanları da sitemizde yer almaktadır. Kiralıklarla birlikte Marmariste satilik daire ilanları sunulmaktadır. Portföyümüz kiralanan veya satılan ilanların silinmesi yeni gelen ilanların kayıt edilmesi işlem döngüsü ile sürekli güncel tutulur.

Tüm ilanlarımızı XML, özet akışlarını ise RSS sayfalarımızdan izlemeniz mümkündür. Sosyal medya etkin olarak şirketimiz tarafından kullanılmaktadır. Adımıza açılmış olan hesaplardan bizi takip etmeniz mümkündür. Önemle tekrar edelim; Marmarisbox Bülteni ise 2008 yılından beri her üç ayda bir piyasa analiz raporları yayınlamaktadır. İzlemeniz, ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita