Marmariste Satılık Apart Otel // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris yüzme havuzlu yola cepheli yaz kış çalışabilme özelliğine sahip satılık apart otel Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu. 

Emlak Danışmanı

Marmariste Satılık Apart Otel

 • İlan No
  368
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  490
 • Oda Sayısı
  15+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Satılık Otel

Mülk sahibinin ricası üzerine işletme faaliyette olduğu için sadece ön bilgi verilmiş, resim sunulmamıştır. Konu hakkında bilgi edinmek için firma yöneticisi Kemal Gönenç yetkilidir. Şirket telefonu veya elektronik posta ile kendisine ulşabilirsiniz.

Muğla Marmaris yüzme havuzlu yola cepheli yaz kış çalışabilme özelliğine sahip satılık apart otel Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.Marmaris merkezde, plaja yakın 12 adet 1+1 üniteli, 2 adet çatı suit olan ve her ünitesi 35m2 ibaret, müdüriyet-lobi, safe box bulunan yüzme havuzlu yola cepheli yaz kış çalışabilme özelliğine sahip satılık apart otel. Mevki olarak merkezde bulunan otelin özel hastahane, market zincir ünitesi gibi muhtelif amaçlarla değerlendirilmesi mümkündür.

Yer Gösterme Protokolü  

Faal durumda olan satılık apart otel için randevu ile yer gösterme yapılır. Bu işlem şirketimiz tarafından prosedüre uygun yapılır. Verilen hizmetin kayıt altına alınması gerekir. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine göre hareket edilir. Tutanak düzenlenir. Oteli gösteren bilgi veren yetkili ile talip olan müşteri veya müşteriler tarafından karşılıklı imza edilir. Güvenli bir alışveriş için alıcı ile satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Lütfen satışa çıkarılan oteller için taleplerinizi iletiniz.

Gayrimenkul Yatırımı 

Mugla Marmaris sahillerde satılık kiralık daire konut ve  arsa villa ada köy evleri ile otel tipi gayrimenkul ilanlari sunuluyor. 15 ünite altında bulunan apart oteller artık turizm açısından karlı yatırım olarak görünmüyor. Ancak; satılık imarlı arsa kalmadığı için, kentsel dönüşüm ile yeni binalar yapılabiliyor. Bu ilanda  satışa sunulan otel yıkılarak yerine rezidans yapılır ise satın almak için düşünülebilir. Fiyat konusunda karşılıklı görüşme ile pazarlık yapılabilir. Değişken kur farkları nedeniyle satış fiyatı görüşülür.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Portföyümüzde yüzlerce satılık ilan bilgisi sunulmaktadır. Bilgilerin sağlıklı olması önemlidir. Bu amaçla portföyümüzün düzenli güncellenmesi yapılır. Sürekli yenileme işlemi gören portföy elektronik ortamda yayınlanır. Akıllı telefonlardan ve sosyal medya hesaplarından rahatlıkla izlenmesi mümkün olan ilanları takip edebilirsiniz. 

01.01.1994 tarihinde kurulan şirketimiz önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları firmamıza ait Marmaris-Haber Com sitesinden izlemenizi öneriyoruz. Türkiye ve Marmaris Gayrimenkul dünyasından haber ilan bilgi ekonomi yaşam üzerine paylaşımlar yapılmaktadır. Sektöre ait merak edilen konularda gündeme alınan konularda açıklamalar yapılmaktadır. Blog sitelerimiz seçilen konularda ayrıntılı bilgi sunar. Konuları tartışmaya açar. Amacımız, firmamızdan profesyonel destek talep edenlerin dışında kalan kesime yardım etmektir. Bu nedenle, nelere dikkat edilmesi gerektiği ve ne yapmalı sorusu yanıtlarını açıklıyoruz. Yol haritası sunuyoruz. Zahmetli, zaman alan yapılması gerekenler için 27 yılı aşan deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita