Marmariste Satılık Arsa Marmaris Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Marmariste satılık arsa Marmaris emlak piyasası hakkında bilgileri vermektedir.

Emlak Danışmanı

Marmariste Satılık Arsa Marmaris Emlak

 • İlan No
  688
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  814
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %15
 • Kaks
  %30
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Villalar Beldesi

Marmaris Villalar Beldesi olarak anılan bölgede, yola boydan cepheli, önü yeşil alan, orman manzaralı parsel satışa sulmuştur. Villa veya ikiz villa yapılabileceği gibi ifraz işlemi ile ikiye bölünmesi de mümkündür. 18nci madde uygulaması ile son haline gelmiş olan, 1/1000'lik konumdaki bu değerli bölge alt yapı çalışmaları tamamlandıkdan sonra inşaat ruhsatları verilmiş, her parselin logarları tamamlanmıştır. 

Konut Yatırımı

Ticari yapılaşmaya yasak olan mevcut uygulama imar planında parselin taks %15, Kaks %30 olmak üzere imar izni bulunmaktadır. İki kat yasal izin, çekme mesafeleri içerisinde kalmak üzere yüzme havuzu yapılır. İsteğe göre bodrum kat yapmak mümkündür. Çekme mesafeleri ana yoldan 5m, komşulardan ise 3m olarak belirlenmiştir. Marmarisde satılık arsa araçla Yat limanına beş dakikalık mesafededir. Parselin komşu ve çevresinde tamamlanmış, ikamet edilen villalar vardır. Arazi düz, hafriyat gideri gerektirmeyen özelliktedir. Müstakil ev inşaatı idealdir. Hazır satılık villa satın almak yerine arsa alarak konut sahibi olmanın daha makul maliyet nedeniyle kazanımı vardır. Ayrıca gayrimenkul sizin sectiğiniz renk, dizayn, tercih avantajları bu yöntemle elde edilir.

Gönenç Emlak Fırsatları

Gönenç Emlak Şirketi Marmaris'te satılık arsa Marmaris emlak piyasası hakkında bilgileri vermektedir. 1994 yılında Marmaris'te Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içerisinde oluşturulmuş bilgi bankamıza bölgemiz gayrimenkul piyasa hareketleri yansıtılmıştır. Sektör öncüsü olan profesyonel danışmanlık şirketimiz resmi sitesi ile bir anlamda buluşma platformu oluşturmaktadır. Sitemiz iki dilde ziyaretçiyi konuk etmektetir. Muğla Marmaris satılık arsa ilanları ve Marmaris Emlak piyasası villa konut yazlık satılık arsa gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak tarafından verilmektedir. Sadece Marmaris'te kiralık ev ve Marmaris'te kiralık daire değil muhtelif gayrimenkul tipleri, satılık villa müstakil ev köy evi bilgileri de portföyümüzde yer almaktadır.

Gayrimenkul Pazarlama

Aradığınız özelliklerde satışa çıkarılan yada kiraya verilen taşınmazlara ulaşmak, sahip olduğunuz emlağı hızlı ve değerinde pazarlanmasını sağlamak için doğru adrestesiniz. Şirketimiz merkez ofisimiz 28 yıl üzerinde süredir ayni adreste hizmet sunan Marmaris'in tek emlakçılık şirketidir. Bize ulaşacağınız telefonlarımız da kuruluşundan beri değişmemiştir. Şirketimizin aktif danışmanlık hizmetine başladığı tarihte dünyaya gelen bebekler bugünün delikanlıları ve genç kızları oldular. Bu geçen yıllar içerisinde neler gördük nelere şahit olduk ve yaşadık. Vizyon, dürüstlük, bilgi bileşkesi sektördeki yerimizdir. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Danışmanlık kazandırır. Seçimleriniz ve tercihleriniz sonuçların üzerinde doğrudan etki yapar. Özenle yapılmayan seçimler mutlaka karşılığını sunar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita