Marmariste Satılık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Sarıana Mevkiinde bulunan konut kredisine uygun Marmariste satılık daire şirketimiz tarafından gayrimenkul piyasasına sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

Kredi Uygun Daire

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  716
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Konut

Satıldı.Sarıana Mevkiinde bulunan konut kredisine uygun Marmariste satılık daire şirketimiz tarafından gayrimenkul piyasasına sunulmuştur. Marina, yat limanına yakın mevkideki ev site içinde bulunmaktadır. Üç katlı konutlardan oluşmaktadır. Ortak kullanımda bahçe ve yürüyüş yolları vardır. Kat mülkiyeti tamamlanan gayrimenkul konut kredisi ve faiz oranları çok makul olduğu seviyelerden kullanımı avantajıyla alınabilir. Olanağı bulunanların bu fırsatı kullanması önerilir. Atatürk İlk Öğretim Okuluna, alışveriş merkezine, yakın mesafededir. Plaja olan mesafesi ise; beş-on dakikalık yürüyüş sınırlarındadır. Gün boyu güneş gören aydınlık konut için ulaşım yönünden her hangi sorunu bulunmamaktadır.

Özellikler

Apartman girişinde demir kapı, merdiven zeminde ise mermer kullanılmıştır. Daire girişinde hol vardır. Yakın zaman içinde evde tadilat yapılmış ve kiraya verilmiştir. Halen evde kiracı vardır. Mutfak. Amerikan tarzı kullanımda kolaylık olması amacıyla salonda yarı ayrı nizam konumundadır. Salon aydınlıktır ve balkona çıkışa sahiptir. Balkon genişliği küçük bir yaşam odası niteliğine sahiptir. . Marmariste satılık daire İki yatak odası, banyo tuvalet ve arka cephede Fransız balkondan ibarettir. Küvet, duş kabin banyoda yer alır. Çamaşır makinası için yer bırakılmıştır. Zeminde fayans tercih edilmiştir. Pencere sistemlerinde alüminyum materyal kullanılmıştır. Site için kentsel dönüşüm girişimleri yaşanmıştır. Gerçekleştiği takdirde mevki nedeniyle değeri artacağı için konut yatırımı açısından firmamız tavsiye etmektedir.

Yer Gösterme Uygulaması

Firma yetkilisi randevu üzerine Marmariste satılık ev için yer gösterme ve bilgi vermekle yetkidir. Kiracı yaşadığı için her iki tarafın uygun olacağı zaman seçimine özen gösterilir. Bakanlığın 2003/59 tarihli tebliğine uygun yer gösterme protokolü düzenlenir. Tarafların karşılıklı hizmetleri ardından işlem gerçekleştirilir. Tebliğ gereği verilen hizmet belgelenir. Evin gösteriminden sonra teklifler mülk sahibine bildirilir. Makul seviyede anlaşma sağlanması amacıyla şirket ofisinde alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. Güvenli ticaret gereğin yüz yüze görüşmeye önem verilir.

Gayrimenkul Piyasası

28 yıl üzerinde süredir şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde 700 adet civarında ilanlar zengin içeriklerle verilir. Elektronik ortamda bilgisayar veya akıllı teledonlar üzerinden fortföyü takip edebilirsiniz. Özellikle fırsatlar önemli ilgi görmektedir. Ayrıca sektöre ait gayrimekul mevzuatı hakkında açıklayıcı makaleler bloglarımız bölümünde sunulur. Güncel konular seçilir. Aktif portföy üzerinden; Muğla çevresi konut müstakil ev arsa villa ada köy evleri otel gayrimenkul ilan bilgileri sunmaktadır. İlan bilgilerimiz düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Marmariste satılık daire ilanları şirketimizin portföyünden sunulmaktadır.

Digital Pazarlama

Muğla çevresi yeni kaydı yapılan ilanlar, sosyal medyada şirket adına açılmış hesaplarda duyurulur. Ayrıca Bülten periyodik yayınında sunulur. Yeni ilanlarımız, farklı içerikle blog ve haber sitelerimizde yayınlanır. Bizi akıllı telefonlardan, sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Marmariste satılık daire yanı sıra, gayrimenkul hakkında bilgiler video görüntüleri de verilmektedir. Platform olarak gördüğümüz elektronik ortamında, siteler, bloglar, sosyal medyanın etkili araçları kullanılarak verilen konut villa arsa ada bilgileri paylaşılmaktadır. Köyler 30 Mart 2014 tarihinden itibaren mahalle olarak Belediye'ye bağlanmıştır. Satılık villa köy evi konut inşaatına uygun satılık arsa hakkında çalışmalarımız sürmektedir. İlanıhakkında taleplerinizi, isteklerinizi bize iletişim sayfasından iletebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita