Marmariste Satılık Dubleks Daireler // Gönenç Emlak

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Marmariste satılık dubleks daire ve emlak konut villa gayrimenkul ilanları sunuyor.

Emlak Danışmanı

Dubleks Daire

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  722
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  125
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  4
 • Isınma
  Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Marmaris Satılık Konut

Muğla Marmaris Sarıana mevkisinde satılık ev Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Dubleks konut herhangi önemli masraf gerektirmeyecek durumdadır. Bulunduğu mevki açısından konut öne çıkmaktadır. Çocuklu aileler için okula yakın olması avantajdır. Çarşıda iş yeri sahiplerine ideal özelliktedir. Satılık konut gün boyu güneş görür. Yat limanına, alışveriş merkezine, marina yakındır. Ulaşım kolaydır.

Sarıana satılık ev, çatı ile irtifaklı dubleks konumundadır. Dış doğramalar ısı, nem, rutubete dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Ayrıca, güneşten. gürültüden sakınmayı sağlayan panjurlar destek malzeme olarak dikkat çekmektedir. Evin ıslak zeminlerinde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Odalarda parke tercih edilmiştir. İki kat arasında halı kaplı merdiven vardır. Banyo kullanışlıdır. Jakuzi geniş, kullanıma uygun yerleştirilmiştir. İlçede çok soğuk iklim olmamasına karşın, kış aylarının rutubetli havası için kalorifer sistemi yapılmıştır. Kat kaloriferi sadece konut sahibinin özel kullanımındadır.

Salon oldukça ferah, geniştir. Yatak odaları uygun kullanım alanlarına yerleştirilmiş aydınlık odalardır. Salonun odalara ulaşımında hol ve sahanlık geniş tutulmuştur. Teras evin en önemli alanlarından birisine sahiptir. Tamamen yaşam alanı olarak tertiplenmiştir. Dekorasyonda taş işçiliği, sıra dışı heykeller kullanılarak, deniz ve orman manzarasını kucaklayan keyifli alanın oluşturulması başarılmıştır.

Gönenç Emlak

Marmaris Sarıana satılık ev randevu alınarak görmek isteyen taliplere gösterilir. Yer gösterme işlemi prosedüre uygun olarak yapılır. Bu işlem nedeniyle ücret ödenmez. Bilgi verilmesi ile konutun yerinde gösterilmesi tutanak imzalanarak yapılır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine göre, alıcı, gayrimenkul danışmanı tarafından iki nüsha ıslak imza atılarak, nüshaları taraflarca alınır. Verilen gayrimenkul danışmanlık hizmeti belgelenir. İleride oluşabilecek komisyon ödemekten imtina durumunda, mahkeme ve haciz yolu ile tahsil yolu yasal güvence altına alınır.

27 Yıldır gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren şirketimiz, her iki tarafın haklarını, kanunlar tebliğler, gayrimenkul mevzuatı kapsamında adil biçimde korur. Güvenli satış yapılabilmesinin temel kuralı, alıcı satıcı karşılıklı buluşmasını temin eder. Gereken bütün belgelerin eksiksiz tamamlanmasını, kontrollerinin yapılmasını takip eder. Sorun yaşamadan, tecrübelerimiz, bilgilerimiz, yapılan işin risk olmadan tamamlanmasını sağlayacaktır.Danışmak kazandırır.

Sarıana

Satılık arsa parseli nerede ise kalmamıştır. Kentsel dönüşüm uygulamalarıyla eski binalar yıkılarak yenileri yapıldığı için Sarıana her geçen gün kozmopolit yapısından uzaklaşarak modern turizm ilçesi özelliklerini yansıtmaya dönük gelişim süreci yaşamaktadır. Bu nedenle, konut kredisi uygulamalarının getirdiği satın alma kolaylıklarını değerlendirmek doğrudur. Bize göre, yapısal konut sorunu devam ettiği için, alan kazanır düşüncesindeyiz. Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi sahillerde satılık kiralık daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunuluyor. Marmaris satılık daire hakkında daha çok bilgi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Konut Piyasasında Fiyatlar

Yeni konut fiyatları Marmaris Merkezde 2+1 daireler için 3.500-4.500.000-TL seviyelerini yukarıya doğru taşımaya başlamıştır. 3+1 Konutlarda 1.550-4.750.000-TL metraj, kalite, mevki, parametrelerine göre değişim göstererek ağır adımla tırmanışa hazırlanmaktadır. Şirketimiz Muğla Marmaris Gönenç Emlak Marmariste satılık daire ve konut villa gayrimenkul ilanları sunuyor. İsteklerinizi ertelemeyin. Doğru zamanda doğru yerde yapacağınız seçim size kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita