Marmariste Satılık Daire Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Camiavlu mevki birinci el yeni Armutalan satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasında satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Krediye Uygun Yeni Daireler

 • İlan No
  499
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  0
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Birinci El Konut Fırsatları

Satıldı. Benzer satılık konutlar sunulmaktadır. Marmaris Camiavlu mevki birinci el yeni Armutalan satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasında satışa çıkarıldı. Ters dubleks daire özellikleri; kapalı mutfak, çift banyo tuvalet, çelik kapı, üç adet yatak odası olduğunu belirtelim. Konut yapımında birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmıştır. Satılık ev kartonpiyer, ısı cam gibi kullanım özelliklere sahiptir. Kat mülkiyeti tesis edilen taşınmaz konut kredisi kullanım için belirlenmiş standart kriterlere uygundur. Ortak mülkiyette yüzme havuzu, bahçe vardır. Uygun araç park yeri, çevre sınır duvarları yapılmıştır. EKB enerji kimlik belgesi alınması için normlar sağlanmıştır. İnşaat şirketi tarafından yapılmış olan yapı depreme karşı dirençli ve yönetmelik gereği yapılmıştır. Çatıda izolasyon iklim koşullarından sakınma açısından önem verilerek sağlanmıştır. 

Konut Yatırımı

Marmaris ve yakın çevresi satılık arsa parselleri nerede ise bittiği için konut açığı piyasada görülmektedir. Bu nedenle kira fiyatları oldukça yükselmiştir. Konut yatırımı açısından kredi faiz oranlarının gerilemesi nedeniyle yeni fırsatlar yaşanmaya başladı. Kira öder gibi ev sahibi olmak için koşullar tam zamanı niteliğindedir. Birinci el satılık evler bu nedenle özellikle tercih edilmektedir.

Yer Gösterme

Şirket Merkez Ofisimizden randevu alınması üzerine yer gösterimi yapılır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı konu hakkında 2003 tarihinde 59 numaralı yönetmelik yayınlamıştır. Yönetmelikte Marmaris içi mesafelerde işlem için ücret alınmayacağı net belirtilmiştir. Yer gösteren ile gören, bilgi verilme alınma ardından taraflar arasında iki nüsha tutanak yapılarak imzalanması gerekmektedir. Böylece verilen hizmet belge ile kayıt altına alınmıştır. Firmamız prosedüre  uygun işlem yapmaktadır. 

Armutalan

Muğla ili Büyük Şehir Belediyesi ilan edilmeden önce belediye idare sistemine sahipti. Alt yapı yatırımları uzun yıllar yerel yönetim olarak gerçekleştirildi. İmar planlarının tamamlanması da ayni zaman diliminde gerçekleşmiştir.  Armutalan, Merkez, Camiavlu ve Siteler mevkileri ile dikkat çeker. Siteler sahile, plaja yakın olduğu için turistik tesislerin sık bulunduğu görülür. Merkez yapılaşma için daha yoğun olmasına karşın bahçeli müstakil evlerin bulunduğu yerleşimdir. Camiavlu ise müstakil ev,villa, ikiz villa ile butik site yapılanmalarına sahiptir. Kentsel dönüşüm kapsamında eski yapılar yıkılarak yeni konutlar yapıldı. Mevcut son parsellere yapılan yeni yapılar, dönüşüm ile birlikte bölgede kabuk değişimi sağladı.Çevredeki değişim bölgenin değerlenmesini ve fiyatların üzerinde yükselme yönünde basınç yaptığı izlenmiştir.  

Gönenç Emlak

Marmaris Merkezde 01.01.1994 tarihinde firmamız kurulmuştur. Portföy üzerinden satılık kiralık gayrimenkul ilan bilgileri yayınlanmaktadır. Aradığınız özelliklerde ilan bulamadığınız taktirde talebinizi lütfen iletiniz. Şirketimiz hizmet alanı Datça ve Fethiye ile arasında kalan sahil kuşağıdır. Kuruluşundan beri firmamız uzman ekip tarafından işletilmektedir. Günün koşullarına uygun teknoloji ve pazarlama yöntemleri uygulanarak faaliyet günümüze kadar sürdürülmüştür. 700 adet civarında bölgeden satılık taşınmaz ilan bilgileri elektronik ortamda yayınlanır. Bilgiler düzenli güncellenerek yenilenir. Sektör hakkında bilgi, ilan fırsatları paylaşımı için blog ve haber sitelerinde özgün içerikler verilmektedir. Detay bilgi için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita