Marmariste satılık Daireler // Gönenç Emlak Marmaris

Özel Hastane yakınlarında bulunan üç katlı binanın ikinci katında nezih mevkide yola cepheli lüks daireler.

Emlak Danışmanı

Lüks Daireler

 • İlan No
  595
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  95
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Lüks Daireler

Özel Hastane yakınlarında bulunan üç katlı binanın ikinci katında nezih mevkide yola cepheli lüks daireler. Girişte çelik kapı antre, geniş balkon, kapalı mutfak, banyoda duş kabin, iki adet yatak odası ve salondan ibaret kullanışlı satılık ev. Konut kredisine uygundur. Randevu alınarak T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 'nın 8/7/2003 tarihli tebliğine istinaden tutanak tanzim edilerek gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 1994 yılından beri şirketimiz portföyünden, satılık ev ilanları Muğla çevresi ve Marmaris satılık daireler bilgileri, müstakil ev köy evi yazlik konut ile Marmariste satılık daireler fiyatları verilmektedir.

Yazlık Konut

Marmariste satılık daireler içinde en çok ilgi görenleri öncelikle deniz manzaralı evlerdir. Hemen ardından, sahil kuşağına paralel mevkide yer alan konutlar gelir. Mevki dışında diğer parametre binaların yaşıdır. Yeni daire daima tercih edilir. Yaş ilerledikçe fiyat geriler. Büyük deprem milat olmuştur. Kalite ve metraj birlikte değerlendirilecek özelliklerdendir. Satilik daireler hakkında sorularınızı,isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe 1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdüren şirketimiz alıcı satıcı buluşması platformu olarak araçlardan birisi resmi sitemizle tesis edilmektedir. Yüzlerce ilan, ekip tarafından düzenli güncelleme yapılır. Doğru bilginin sunulması sektörümüzde yeterli değildir. Sunulan bilgi ayni zamanda güncel olmak zorundadır. Güncelliğini yitirdiğinde bayatlar. Haber gibidir. Aksi taktirde insanlar eski gazeteleri satın alırlardı. Yazılı basında 24 saat ömrü olan haberler artık sibernasyon çağında iyice kısalmıştır. Satışa sunulan evin ilanının güncelliğini yitirmesi, danışmanlık şirketine güveni etkiler. Bu nedenle; ekibimiz çok büyük emek harcamak durumundadır. Zaten, farkındalık özverili çalışma karşılığıdır. Bu sözlerimiz danışmanı özenle seçenler içindir. Ne diyelim; pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita