Marmariste Satılık Daireler

Merkezde denize 100 metre mesafede, önü kapanmaz, yola cepheli, güneş gören, ulaşım kolay, alışveriş merkezine sahile yakın daire.

Emlak Danışmanı

Sahile Yakın Daire

 • İlan No
  640
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  95
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  4
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Konut

Merkezde denize 100 metre mesafede, önü kapanmaz, yola cepheli, güneş gören, ulaşım kolay, alışveriş merkezine sahile yakın daire. Marmaris satılık daireler bu ilandaki yazlık konut, girişte antre, kapalı mutfak, geniş salon, banyo tuvalet, iki adet balkon bulunmaktadır. Satılık daire iki adet yatak odasına sahiptir. Her iki oda ve salon aydınlıktır. Pazar yerine, okula, alışveriş merkezine yakın ferah ev masrafsızdır. Duvarlar saten boya yapılmış olup her iki balkon pencere sistemleri kullanılarak kapatılmıştır. Panjur vardır. Pencere dış doğramalar vernikli ahşaptır. 

Konut Özellikleri

Gayrimenkul, plaja yakınlığı nedeniyle özellikle tatilciler için, okula yakınlığı nedeniyle de çocuklu aileler için idealdir. Pazarlıksız satış fiyatı olup, alım satım vergisi giderleri alıcıya aittir. Ancak; güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. Randevu alınarak şirketimiz yetkilisi tarafından satışa çıkarılan ev gösterilir. Satılık ev, konut kredisi koşullarına uygundur. Muğla Marmaris satılık daireler ve satılık ev fiyatları Gönenç Emlak Marmaris şirketi tarafından yazlık konut müstakil ev gayrimenkul ilanları düzenli güncel bilgilerle veriliyor.

Emlak Pazarlama

Şirketimiz 1994 yılından günümüze kadar oluşturmuş olduğu takipçi ağı ile avantaj sağlamaktadır. Ancak dünya sürekli değişim yaşamaktadır. Teknolojinin, düşünüldüğünde akıl almaz hızla gelişmesi pek çok değişimin nedeni olmuştur. Önemli etkis ticari alıışkanlıkları değiştirmesidir. Nitekim süreç içinde tüketici davranışları da et5kilenmiştir. Birbirini görmeden sınırlar ötesinden alışveriş mümkün olmuştur. Elbette bu durum gayrimenkul sektörüne de yansımıştır. Kiralık veya satılık ev arıyorsanız elimizdeki akıllı telefonla yüzbinlerce satılık ilanına ulaşabilirsiniz.Evinizi satmak mı istiyorsunuz? İnternetle binlerce potansiyel alıcıya erişebilirsiniz. Gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren firmalar da mevcut koşullara uygun davranmaya mecbur bırakılmıştır. Dijital pazarlama en önemli faaliyet yöntemi olarak uygulanmaktadır. 1994 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşundan itibaren web sitesi ile aktif çalışma yaptı. Geçen yıllar içinde önemli aşamalar yaşadık. İzlediğiniz web sitemiz üçüncü nesil ve günümüzün teknolojisine uygundur. Akıllı telefonlarla uyumludur.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz taşınmazı hızlı, değerinde satılması için sunduğu platformda alıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Stratejik planlama ve dijital pazarlama gibi modern teknikleri kullanıyoruz. Firmamızde ekip tarafından ilanların sağlıklı sunulması amacıyla bilgilerin güncellenmesi sağlanıyor. Şirketimiz güney sahilleri  daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli günceldir. Lütfen isteklerinizi iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita