Marmariste Satılık Ev Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Satışa çıkarılan konutlar bilgisi ve deniz gören Marmariste satılık ev daire hakkında bilgileri şirketimiz sunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Konutlar

 • İlan No
  681
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  105
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Konut

Satıldı. Satışa çıkarılan konutlar bilgisi ve deniz gören Marmariste satılık ev daire hakkında bilgileri şirketimiz sunmaktadır. Merkezde deniz gören zemin üstü ikinci kat, aile apartmanında Marmariste satılık ev. Gayrimenkul, girişte antre, geniş kapalı mutfak, üç adet oda, banyo tuvalet, ayrıca tuvalet olmak üzere ev 105 metrekare kullanım alanına sahiptir. Banyoda, kuvet, duş kabin vardır. Marmariste satılık ev, salondan çıkışı bulunan balkon, önü kapanmaz deniz gören konuma sahiptir. Konut Yatırımı için uygundur.

Konut Özellikleri 

Plaja 150 metre mesafede olan evin pazar yerine iki dakikalık yürüyüş mesafesi vardır. Okula yakın olduğundan çocuklu aileler de tercih edebilir. Gayrimenkul sektöründe mevki önemlidir. Fiyat üzerine doğrudan belirleyici etki yaptığından avantajlı konumuyla dikkat çekmektedir. Herhangi bir masraf gerektirmeyen ev, konut kredisi kullanım kriterlerine uygundur. Tapu şahış adına kayıtlıdır. Yılın yaklaşık on ay gibi, nerede ise yıl boyu güneş enerji sisteminden faydalanılmaktadır. Mutfaktan çıkışı bulunan balkon, içeriye alınmayla kapatılarak çok geniş kullanım alanı elde edilmiştir. Bu alan kahvaltı için kullanabilirler. Deniz manzarası mutfak bölümünden rahatlıkla görünmektedir. Yatak odalarının ikisinde sabit dolaplar vardır.

Konut Satış Koşulları

Şirketimiz yetkilisince randevu üzerine ev gösterilir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 'nın; 08/07/2003 tarih,ÖSG 2003/59 nolu tebliği, Yer Gösterme Zaptı tanzim düzenlenerek, gayrimenkul gösterilir. Alıcı, satıcının karşılıklı görüşmesinin bizim için 1994 yılından beri değişmez temel prensip olduğu bilinir. Pazarlıksız satış fiyatıdır. Bu nedenle satış fiyatı gerçekçi tespit edilerek satışa sunulmuştur.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Deniz gören evler hakkında detaylı bilgileri şirketimiz sunmaktadır. Profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz 1994 yılından beri aktif çalışmaktadır. Sahillerde daire arsa villa ada köy evleri ve otel gayrimenkul ilanları sunuluyor. Türkiye güney sahillerinde hizmet veriyoruz. İlanlarımızda aradığınız özellikte ilan bulamadığınız taktirde lütfen talebinizi bildiriniz. Sosyal medya üzerinde duyurularımız yayınlanır. Marmarisbox bülteni ücretsiz üyelik avantajlarından faydalanmak mümkündür.

Satılık Ev Piyasası

Gayrimenkul satın almanın en uygun zamanı genelde kış aylarıdır. Sezonun gelmesiyle yerleşik nüfus dışında büyük artış yaşanmaktadır. Nerede ise nüfusun iki, üç katı sayıda yerli yabancı konuk edilmektedir. Bu nedenle yazlık ev talebinde genişleme yaşanmaktadır. Satış yapılacağı beklentisi de fiyat etiketlerine yasaması nedeniyle artış görülmektedir. Yazın bakıcı kışın alıcı gelir sektör söz değişi buradan gelir. Makul fiyatlarda konut satışları yüksek şansa sahip olurlar. Beklenti nedeniyle fiyatını gerçek değeri üzerinde talep edenler kış aylarında tekrar gelirler. Deniz manzaralı, deprem yönetmeliğine uygun konumda, bakımlı, makul fiyatlı evler çok da fazla beklemezler.

Konut Yatırımı

Konut kredilerin düşük oranlarda olması alıcı, satıcı lehinedir. Düşük dinamiğe sahip lokal piyasada ivme kazandıracak unsurdur. Şu an beklenti fiyatlansa da piyasaların her şeye rağmen canlanacağı devresel hareketler sonucu tahmin edilmektedir. Muğla çevresi evlerin  fiyatları güncel bilgileriyle düzenli sunulmaktadır. Denize yakın konutlar için yatırım kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita