Marmariste Satılık Villa // Gönenç Emlak

Marmaris Gönenç Gayrimenkul şirketi Marmaris'te satılık villa ve yabancılara satılık ev villalar ilanları hakkında bilgi sunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Müstakil Ev Villa

MUĞLA MARMARİS ÇILDIR MAHALLESİ
 • İlan No
  692
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Marmariste Satılık Villa

Marmaris Merkezde, plaja 300 metre mesafede bulunan villa satışa çıkarıldı. 228m2 arsa içinde bulunan müstakil ev bulunması zor. çok değerli bir mevkide bulunmaktadır.. Ana caddeye, okula, alışveriş merkezlerine yakındır. Plaja beş dakikalık yürüyüş mesafesinde olması nedeniyle yazlık ev özelliği taşır. Villa bahçede araç park yeri, müştemilat, BBQ ile yetişmiş ağaçlar yer almaktadır. Bahçe duvarı, üzerinde dekoratif demirle güvenlik tesis edilmiştir. 1/1000 ölçek haritaları tamamlanmış, resmi tapulu kat mülkiyeti tesis edilmiş, konut kredisi kullanımına uygundur. 

Satışa sunulan villa girişinde antre, düşük banket salon, ayrı mutfak, tuvalet, ön cephede veranda balkon, mutfaktan bahçeye çıkış, şömine vardır. Pencereler sürgülü alüminyum, panjur ve demir yapılıdır. Ev tüm katlarda duvardan duvara afyon beyaz mermer yapılmıştır. ikinci kat; üç adet yatak odası, banyo tuvalet, geniş balkon vardır.

Yekpare mermer merdiven ile çıkılan çatı katında süit, banyo wc ve teras balkon kullanım alanına sahiptir. Çatı katında tavan ahşap lambri yapılmıştır. Marmariste satılık villa lokasyon açısından önemli mevkide bulunmaktadır. Ev masraf gerektirmeden kullanılabilir durumdadır. Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından evin görülmesi mümkündür. Satış fiyatı dövizdeki hareketlilik nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle döviz bazındaki satış fiyatının Kur karşılığı baz alınacaktır. Fiyat £ 350.000'dir.

Yer gösterme işlemi firma yetkilisi tarafından randevu alınarak yapılır. Bu amaçla herhangi ücret talep edilmez. Bakanlığın tebliği nedeniyle konutu görmek, bilgi almak isteyen ile gösteren bilgileri veren arasında tutanak tanzim edilerek, karşılıklı imzalanır. İki nüsha olarak tanzim edilen tutanak taraflara verilir. Verilen hizmetin belgelenmesi temin edilir.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

25 yılı aşan süreden beri şirketimiz güney sahillerinde profesyonel emlak danışmanlık hizmeti firmamız tarafından vermektedir. Düzenli güncellenen portföyümüzde gayrimenkul ilanları yayınlanmaktadır. Muğla Marmariste satılık villa ilanları ile gayrimenkul fiyatları hakkında bilgi ile satilik villa ve gayrimenkul duyuruları yenilenerek veriliyor. Sahibi olduğunuz gayrimenkul, hızlı, değerinde satılsın isterseniz deneyim, bilgi ve birikim, kullanılan modern pazarlama teknikler ile verilen danışmanlık hizmetimizden yararlanmanız önerilir.

Yeni kayıt edilen ilanları hemen haber alabilirsiniz. Bu amaçla sayfa altında bulunan Bülten Üyelik Formuna adınızı mail adresinizi yazmanız yeterli. Bizi sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Yayınlanan ilanda; Şirketimiz Marmariste satılık villa ve yabancılara yönelik ev villalar ilanları  hakkında bilgiler mümkün olabildiği kadar detaylı vermektedir. Portföyümüz sitemiz üzerinden sunulur. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız ilan bilgileri için isteklerinizi iletirseniz yeni uygun ilanlardan size özel sunum yapılabilir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita