Tatil Evi Fırsatları // Gönenç Emlak Marmaris

Merkeze yakın ev yüzme havuzlu site içinde iki katlı binanın birinci katında mobilyalı tatil evi satılıktır. 

Emlak Danışmanı

Tatil Evi Fırsatları

 • İlan No
  414
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  75
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Marmaris

Beldibi tatil evi ana cadde üzerine bulunan merkeze yakın yüzme havuzlu site içinde satılıktır. İki katlı binanın birinci katında mobilyalı daire yayırıma uygundur. Kat mülkiyeti tesis edilen ev yabancı alıcıya satılabilir. Ulaşımı kolay site önünden yaz kış periyodik on dakika sürelerde dolmuş geçer. Gün boyu güneş görür. Orman manzarasına sahipdir. Özel hastahane yakın mevkidedir. Ayrıca çocuklu ailer için okul ulaşımı kolaydır. Havuz, bahçe bakımı, güvenlik aydınlatma gibi müşterek giderler aidatla karşılanır. Sitede yönetim tesis edilmiştir. Kat malikleri payı oranında giderlere iştirak ederler. Yerli ve yabancı konukların birlikte yaşadığı sitede tatil evi fırsatları kapsamında sunulan konut tavsiye edilir.

Konut Özellikleri

Daire iki adet yatak odası, açık plan amerikan mutfak ve banyo tuvaletten ibaretdir. Çok geniş veranda bulunmaktadır. Klimalı, özel kat kaloriferli, esyaları düzgün yabancıdan satılık dairedir. Konut kredisi kullanımı için uygun bir konut olduğunu belirtelim. Tatil evi fırsatları açısından bu şans değerlendirilebilir. Özellikle konut kredisi faizlerinde yaşanan tarihi fırsat oranları önemli avantajdır. Bölgede kira fiyatlarının yüksek olması dikkate alınırsa bu olanaktan faydalanmak için tam zamanıdır. Zaten 2.000-TL aylık ödemeyle kira fiyatları başlamaktadır. Olanağı bulunanlar ödediği kiranın üzerine ilave ederek konut satın alabilir. Hatta yatırım açısından değerlendirerek kiraya verdiğinizde kredi taksitlerinin önemli tutarını bu yolla ödemeniz mümkündür. 

Alıcılar İçin Yer Gösterme

Randevu talebi üzerine ev gösterilir. Evin yerinde görülmesi için yapılan uygulama Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihli tebliğine göre yapılır. Prosedüre göre tutanak düzenlenerek verilen hizmet iher iki nüsha imzalanarak yasal belge olarak kayıt altına alınır.  Ücret alınmaz. Güvenli ticaret için alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi firmamız tarafından temin edilir. Konut kredisi kullanarak satın almayı düşünenlerin öncelikle kredi notunu öğrenmeleri ve gelir durumunu belgeleyerek banka şubesinden yetkiliyle görüşmeleri gerekir.

Danışmanlık Şirketi

Şirketimizin kuruluş tarihi 01.01.1994 olduğunu belirtelim. Sürekli kendisini geliştiren uzman bir ekip firmamızı yönetilmektedir. İnter aktif bilgi bankası niteliğine sahip portföyümüz elektronik otramda sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Hizmet alanımız Fethiye Datça arası sahil kuşağıdır. Firma merkezi Marmaristedir. İki dilde yayını sunulan ilanlarımız ile birlikte, bilgi sayfası ve haberler duyurular bölümü  sunulmaya başladı. Portföyümüze elektronik ortamda yayınlıyoruz. Akıllı telefonlardan sitemizi izleyerek 700 adet civarında bulunan ilanları takip edebilirsiniz. Tatil evi fırsatları için lütfen talebinizi bildiriniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Şirketimize aittir. İçeriklerden kısmen veya tamamen alıntı yapılsa dahi link verilse dahi kullanılamaz.

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita