Muğla Çetibeli Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaristen 14 km mesafede, Gökova mevkisinde ana caddeye 350 metre mesafede bulunan satılık gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Muğla Çetibeli Satılık Arsa

 • İlan No
  471
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2600
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Çetibeli Satılık Arsa

Marmaris'ten 14km mesafede, Gökova mevki ana caddeye 350 metre mesafede bulunan satılık gayrimenkul. Çetibeli satılık arsa, yatırımcılar için tavsiye edilir. Çevresinde konutlar yer almaktadır. İmar %5 olarak verilmiştir. Kadastroda kayıtlı yola cephelidir. Özellikle, doğa tutkunları için ideal konuma sahip sakin yerleşim özelliğindedir. Köy kahvaltısı konusunda Muğla çevresinden ziyaretçiler almaktadır. Asırlık çınar ağaçları dikkat çekmektedir. Köy evi yanı sıra villalar bölgenin yöresel özelliklerini yansıtan mimarı çizgilere sahiptir. Randevu temin edilerek gayrimenkul Gonenc Emlak yetkilisi tarafından gösterilir. Alıcı, satıcı güvenli bir alışveriş için karşılıklı görüştürülür. İlanlarımız düzenli güncellenmektedir, Çetibeli satılık arsa hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Gayrimenkul Yatırımı

Satılık kiralık daire konut arsa için lütfen ofisimizi arayınız. Danışmak kazançtır. Marmaris Gönenç Emlak şirketimiz güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli güncellenir. Muğla Marmaris Cetibeli satılık arsa ilanları içinde aradığınız özelliklerde bulamadığınız ilanlar için talebinizi iletiniz. Yeni kayıt edilecek ilanlardan bilgi edinme öncelik avantajına sahip olunuz. Sosyal medya üzerinde duyurularımızı izlemeniz mümkündür. Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satılık kiralık daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları interaktif bilgi bankamızda düzenli yenilenmektedir.

Muğla Çetibeli

1923 yılında Cumhuriyetin kurulması ile Muğla il olarak ilan edildi. Gelibolu (Çamlı) bağlı mahalle durumundan Köy konumuna geldi. Balan dağı, Gökova Körfezi, Gökçe, Çamlı köyleri çevresinde yer almaktadır. Akdeniz iklim etkisinde bulunan köyün ulaşımının kolay ve doğa içinde olması önemlidir. Köyde elektrik, telefon gibi alt yapı hizmetleri ile İlk öğretim okulu bulunmaktadır. 

Coğrafi Özellikler

95 metre rakıma sahip olup, Muğla'ya 40km mesafesi vardır. Marmaris'e ise 14 km uzaklıktadır. 2012 yılı nüfus sayımında 400 hane ise 120 olarak belirlenmiştir. Jandarma karakolu bulunmaktadır. Muğla Marmaris Çetibeli coğrafi koordinatları; Enlem: 36.9977864, Boylam: 28.3038193 olarak belirlenmiştir. Muğla Gökova yanı sıra köyde satılık arsa fiyatları ile yazlık konut, satılık villa bilgileri için bize ulaşınız. Köy evi ya da müstakil ev için daha fazla bilgi emlak bülteni ücretsiz üyeliği avantajıyla temin edebilirsiniz. Unutmayalım; danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak Şirketi

27 yıl üzeri Muğla çevresinde profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Firmamız 01.01.1994 tarihinde Marmaris Merkezde kurulmuştur. Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahil kuşağı hizmet alanımızdır. Şirketimiz sitesinde satılık kiralık ilanları güncellenerek verilir. Ekip çalışması ile sunulan bilgiler düzenli kontrol edilmektedir. Marmaris-haber.com sitemizden piyasa haberleri sunulmaktadır. Sektör hakkında ise firma adına hesaplardan sektöre ilişkin yazılarımızı takip etmemiz mümkündür.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita