Muğla Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye emlak piyasasında yatırım açısından potansiyeli olan denize 20m mesafede satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Muğla Selimiye Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  52
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  6571
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Marmaris

Selimiye emlak piyasasında yatırım açısından potansiyeli olan denize 20m mesafede satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor. Gayrimenkul yola ön ve arka tarafdan olamak üzere çift cephe sınırına sahiptir . Parsel Selimiye Mahallesi girişinde bulunmaktadır.

İmar çalışmaları devam etmektedir. Metrajı ve muhtelif amaçlara uygun kullanımı açısından avantajlar önemlidir. Kadastro yoluna bir tarafı boydan sınır cephelidir. Gayrimenkul şirket yetkilisi tarafından tarafından  gösterilir. Resmi devlet tapulu olan satılık arsa, iştirak halinde mülkiyetdir. Tüm hissedarlar birlikte satış kararı almıştır. Tapu kaydı üzerinde herhangi şerh, ipotek, tedbir kararı yoktur. Pazarlık koşulları karşılıklı görüşmeye açıktır.

Parsel Gösterme

Şirketimiz tarafından satışa çıkarılan arsa hakkında yer gösterme talebinde bulunabilirsiniz. Öncelikle ofisimizden randevu alınmalıdır. Karşılıklı görüşmede ayrıntılı bilgi verilerek parsel yerinde gösterilir. Verilen hizmetin kayıt altına alınması gerektiği nedeniyle tutanak düzenlenir. İki nüsha olarak hazırlanan belge imzalanarak taraflara verilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliğine uygun protokol şartları yerine getirilir. Alıcı ve satıcı anlaştığı taktirde, harita mühendisi tarafından parselin hudutlarının belirlenerek tespit yapılması tavsiye edilir. Aksi taktirde firmamız hatalı veya yanlış yer gösterme işleminden vareste tutulur.

Gönenç Emlak Şirketi

01.01.1994 yılında kurulan firmamız kuruluşundan günümüze Selimiye emlak piyasasında gayrimenkul pazarlama çalışması yapmaktadır. İlk dönem muhtar senedi ile toprak kullanım haklarının devren satışı işlemleri yapılıyordu. Kadastro faaliyetinin gelişimi sonucu resmi tapular sahiplerine verildi. Bazı ihtilaflı yerlerin dışında bu süreç tamamlanmıştır. Portföyümüzde bulunan satılık gayrimenkul ilan bilgileri düzenli olarak güncellenir. Fırsatlar için sitemizde yayınlanan son ilanlar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur. Firma haber sitesi ve bloglarda konu hakkında açıklamalar yapılmaktadır. Takip etmeniz önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita