Muğla Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Gayrimenkul piyasasında yatırım açısından potansiyeli olan denize 20 metre mesafede Selimiye satılık arsa şirketimiz tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Denize Sıfır Arsa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  52
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  6571
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Mahallesi

Gayrimenkul piyasasında yatırım açısından potansiyeli olan denize 20 metre mesafede Selimiye satılık arsa şirketimiz tarafından sunuluyor. Gayrimenkul yola üzere çift cephe sınırına sahiptir. Satışa çıkarılan parsel Mahallenin girişinde bulunmaktadır. Selimiye satılık arsa parseliyle deniz arasında yol bulunmaktadır. Ana yola boydan boya cephesi sınırı vardır. Otopark sıkıntısı olduğu için yatırımcı parseli bekletirken ticari otopark gibi değerlendirebilir. Arsanın düz olduğunu belirtelim.

İmar Durumu

İmar çalışmaları devam etmektedir. Metraj büyüklüğü muhtelif amaç için uygun kullanımı açısından avantajlar önemlidir. Kadastro yoluna iki cephesi boydan boya sınır cephelidir. 1/25.000 ölçekli Revizyon imar planı ve Datça Bozburun plan hükümleri kapsamında yer almaktadır. 1/5.000 çlçekli çalışma devam etmektedi. Selimiye satılık arsa parseli şirket yetkilisince gösterilerek detaylı bilgi verilir. Resmi devlet tapulu olan parsel, iştirak halinde mülkiyet niteliğine sahiptir. Tüm hissedarlar birlikte satışın gerçekleşmesi amacıyla anlaşmıştır. Tapu kaydı üzerinde herhangi şerh, ipotek, tedbir engeli yoktur. Pazarlık koşulları alıcıyla mük sahiplerinin karşılıklı görüşmesine açıktır.

Alıcılara Arsa Gösterme İşlemi

Şirketimizden satışa çıkarılan Selimiye satılık arsa hakkında yer gösterme talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda ofisimizden randevu alınması yeterlidir. Karşılıklı görüşmede ayrıntılı bilgi verilerek parsel gösterilir. Verilen hizmetin kayıt altına alınması gerektiği nedeniyle tutanak düzenlenir. İki nüsha hazırlanan belge imza edilerek verilir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliğine uygun protokol şartları yerine getirilir. Alıcı ve satıcı anlaştığı takdirde, harita mühendisinin parselin hudutlarının belirlenerek tespit yapılması tavsiye edilir. Aksi takdirde firmamız hatalı veya yanlış yer gösterme uygulamasından vareste tutulur.

Gayrimenkul Yatırımı

Yatırımcılar sektörün geleceği hakkında öngörü sahibidir. Aslında yatırımı gayrimenkul için değil geleceğe giden yön hakkında beklentiye yaparlar. Yatırım seçenekleri içinde menkul yatırımları da kazandırabilir. Altın, döviz, borsa en bilinen yatırım alanlarıdır. Ancak doğru zamanda ve yerde gayrimenkul için yapılacak yatırım en çok kazandıran araçların öncüsüdür. Birikimi korumak amacıyla mevduat hesabında tutarsanız ancak enflasyona karşı değerini koruyabilirsiniz. Oysa arsa, tarla, konut ve iş yeri yatırımıyla kazanç sağlamanız mümkün olabilir. Bu konuda uzman danışman profesyonel desteğiyle risk yönetiminde bir adım öne geçebilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında

01.01.1994 yılında kurulan firmamız kuruluşundan günümüze Selimiye piyasasında gayrimenkul pazarlama çalışması yapmaktadır. İlk dönem muhtar senediyle toprak kullanım haklarının devren satışı yapılıyordu. Kadastro faaliyetinin gelişimi sonucu resmi tapular sahiplerine verildi. Bazı ihtilaflı parseller dışında bu süreç tamamlanmıştır. Portföyümüzde bulunan gayrimenkul ilanlarının bilgisi düzenli ve güncel tutulur. Fırsatlar için sitemizde yayınlanan son ilanlar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur. Firma haber sitesi ve bloglarda konu hakkında açıklamalar yapılmaktadır. Takip etmeniz önerilir. Lütfen Selimiye satılık arsa hakkında sorularınız, isteklerinizi lütfen ulaştırınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılması link verilse dahi yazılı izin almadan kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita