Muğla Selimiye Satılık Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Selimiye satılık arsa ilan bilgileri ve  yatırım amacına uygun satışa çıkarılan parseller Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Muğla Selimiye Satılık Arsalar

 • İlan No
  366
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  759
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Marmaris Selimiye satılık arsa ilan bilgileri ve  yatırım amacına uygun satışa çıkarılan parseller Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından piyasaya sunuluyor. İlandaki gayrimenkul yasal olarak ihenüz inşaat yapımı için izine sahip değil. Zeytin ağacı dikilerek yararlanmak, yeni imar planı gelene kadar dinlendirilmek üzere satın alınabilir. 

Bölge İmar Planları

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan yönetmelik değişti. Muğla ili sınırları içinde yer alan Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin yönetmelik İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yürürlüğe konulmuştu. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine kısmen uygun olan arsa artık yeni kriterlere göre değerlendiriliyor. Çünkü; 30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediye idare sistemi ile yönetilmeye başladı. İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. Bu nedenle Belediye imar konusu ile ilgili yetki aldı. 

Genel olarak Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. Ayrıca bu güne kadar çıkarılmış yasa ve geçerli yönetmelikler ile bir bütündür. Revizyon imar planı seçimlerden bir ay sonra onaylanmıştır. Kadastro yoluna cephesi bulunan parseller önem kazanmıştır. En son bilgiler Belediye ilgili makamından alınabilir. 

Satılık Taşınmaz İçin Yer Gösterme

Satılık arsa ilanları için alıcı talebi üzerine parsel gösterilerek bilgi verilir. Bu hizmet yasal prosedüre göre yapılır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliği esas alınır. Yeri gösteren şirket yetkilisi ile alıcı veya alıcılar arasında iki nüsha tutanak düzenlenir. İmza edilen belge ile hizmet kayıt altına alınır. Özellikle arsa satışlarında satış öncesi parsel hudutlarının teyit edilmesi amacıyla mühendis desteği tavsiye edilir. Kazık çakma veya GPS kullanarak hudutların belirlenmesi tüm şüpheleri kaldıracaktır. Firmamız mülk sahibinin verdiği bilgilerden hareketle herhangi bir olumsuzluk nedeniyle kimsenin mağdur olmaması için tavsiyeyi yazılı bildirir. İmtina edilmesi durumunda şirketimiz vareste tutulacaktır.

Gönenç Danışmanlık Destek Avantajı

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde kuruldu. Bu güne kadar aralık vermeden Muğla çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti verdik. Datça'dan Fethiye'ye olan sahil şeridi ve Marmaris hizmet alanımızdır. Firmamız tarafından düzenli olarak ilan bilgileri güncellenerek yenilenir. Portföyümüzü sosyal medya hesaplarımızdan, akıllı telefonlardan ve haber sitemizden takip edebilirsiniz.

Gayrimenkul Fırsatları

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile yer gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita