Muğla Ula Satılık Tarla // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla 14 km mesafede bulunan ula ilçesine bağlı Sarayyanı köyü mevkisinde satılık tarla.

Emlak Danışmanı

Muğla Ula Satılık Tarla

 • İlan No
  33
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  8770
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Arazi

Muğla 14 km mesafede bulunan ula ilçesine bağlı Sarayyanı köyü mevkisinde satılık tarla. Geçmiş zamanda yapılan ve daha sonra yıkılan sarayın yanında bulunduğu için bu yerleşim Sarayyanı Köyü adıyla anılmaktadır. Nüfusu 500 kişiyi aştığı için yasa gereği mahalle idare sistemindedir. Muğla Büyük Şehir Belediye sistemi içindedir. Ula Belediyesine bağlıdır. Ula merkeze oılan mesafesi 11 kilometredir. Muğla ise 24 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 48640 posta kodudur. Su, elektrik, sabit telefon Sarayyanı mahallesinde vardır.

İmar Durumu

Satışa çıkardığımız parselin alt yanı devlet ormanıyla komşudur. Ekime uygun olan tarla düz konumdadır. Gayrimenkul yakınında elektrik vardır. Gayrimenkul, sulak tarla olduğundan 12-14 metre derinde artezyenle su sorunsuz çıkarılabilmektedir. Bilindiği üzere yola sınır cephesi bulunmayan parseller konut inşaatına uygun değildir. İmar çalışmalarında yola cephe sınırı bulunursa konumu değişir. Ancak Ula satılık tarla tarım amacıyla sürdürülecek faakliyet için yasal geçit hakkı davası üzerine mahkeme sonucu yol alınabilir.

Gayrimenkul Yatırımı

Peki bu araziyi neden almalıyım? Bu sorunun yanıtı yatırıma uygun olmasıdır. Ayrıca ziraate uygun olduğu için getirisi işleyerek veya icar verilerek sağlanabilir. Ula satılık tarla metrajı büyük olduğu için avantajlıdır. Muğla Marmaris kara yolundan 3 km mesafe içeride bulunan Ula ilçesi iki belde 24 adet köy ve mahalleden oluşmaktadır. Ula satılık tarla turizm merkezine Muğla ve fethiye yoluna yakındır. Fiyatının uygun olması nedeniyle, tavsiye ettiğimiz gayrimenkul, kısa, orta vadeli yatırıma uygundur.

Yer Gösterme

Şirketimiz merkez ofisi Marmaris merkezde bulunmaktadır. İlanımızda yer alan ön bilgi üzerine parseli yerinde görmek isteyenler olabilir. Sadece randevu almak yeterlidir. Akabinde parsel bulunduğu yerde gösterilir, ayrıntılı bilgi verilir. Bakanlığın 2003/59 tarihli tebliğine uygun sağlanan hizmet kayıt altına alınır. Bu amaçla tutanak hazırlanır. İmza edilerek gösteren ve görenlere birer nüshası verilir. Protokal şartlarına uygun hareket edilir. Eğer talep edilirse mülk sahibiyle karşılıklı görüşme sağlanır. Anlaşmaya varıldığı taktirde satışa başlamadan önce lisanslı harita mühendisi veya kadastro görevlisinin parselin net hudut tespitinin yapılmasını tavsiye ederiz.

1994 Yılından Beri Bölgedeyiz

Şirketimiz kuruluş tarihi 1994 yılı olup Muğla çevresi profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Faaliyet alanımız Datça'dan Fethiye'ye kadar sahil kuşağıdır. İlanlarımız elektronik ortamda izleyicilere sunulur. Akıllı telefonlardan, bilgisayardan, şirket adına açtığımız sosyal medya hesaplarından periyodik çıkardığımız bültenden bizi takip edebilirsiniz. Şirketimize ait olan  Marmaris Haber sitemizden gayrimenkul haberlerini ve fırsatlarını izlemenizi öneriyoruz. Lütfen, müstakil ev, köy evi, satılık villa taleplerinizi firma Marmaris ofisimize iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita