Mugla Yekesik satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Yatırımcılara uygun tarım yapılabilir Muğla satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

Muğla Yerkesik Yatırımcıya Arsa

MUĞLA
 • İlan No
  120
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  12550
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arazi

Yatırımcılara uygun tarım yapılabilir Mugla Yerkesik satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu. Asvalt yola cepheli olan parsel kolay ulaşıma sahiptit. Elektrik, su, telefon gibi alt yapı hizmetleri mevcuttur. Hafif meyilli düz arazi niteliği vardır. Arazi içinde 35-40 adet yetişkin zeytin ağacı bulunmaktadır.Parselin bir cephesi boydan boya ana yola sınırdır. Parsel arka tarafından da yola cephe sınıa sahiptir. Devam eden imar çalışmalarında inşaat izinlerinin yakın gelecekte verileceği beklentisi mevcuttur. Yatırım değeri açısından bu anlamda potansiyeli bulunan gayrimenkul tipidir.

Yer Gösterme

Satışa çıkarılan gayrimenkul yerinde görülmek istenebilir. Bu amaçla Şirket ofisimizden randebu alınır. Karşılıklı görüşmede parsel hakkında ayrıntılı bilgi verilir. Ardından arazi gösterilir. Bu işlemler protokole uygun yapılır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihli 59 numaralı tebliği esas alınır. İşlem gereği alıcı ile firma yetkilisi arasında karşılıkl ıslak imza ile Yer Gösterme Tutanağı düzenlenir. Birer nüsha her iki tarafa verilir. Eğer arazi görüldükten ve mülk sahibi ile yüz yüze görüşmesi temin edildikten sonra arazi tesbiti gerekir. GPS veya Kazık Çakma usulü ile parselin sınırları net tesbit edilir. Ardından satış gerçekleştirilir. Arazilerin satışında güvenli alışveriş yol haritası önemlidir.

Bölgenin Tarihçesi

MÖ.III.yy'la kadar uzanan geçmişi vardır. Karya dönemi Roma Bizans zamanı ticaret ile uğrasan kent olduğu bilinir. Yerkesiği adını Anadolu Selçukluları ve Menteşe dönemlerinde almıştır. İlerleyen tarihlerde Oğuz Boyları bölgede dağlık kesimlerde yeni yerleşim oluşturdu. Dağarası olarak adlandırılan köyler oluşturuldu. Ticaret ve zanaat geliştirildi, Yerkesiği'nin merkez olmasını sağladılar. Osmanlı zamanında önemini korumuştur. 1914 yılında bucak oldu.1914 yılında Belediye idare sistemi gerçekleşti. 30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi olmuştur. İmar açısından Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. Revizyon imar planı onaylanmıştır. Çalışmalar devam etmektedir.

Fırsatlar Sunuyoruz

01.Ocak.1994 tarihinde şirketimiz Marmaris Merkezde kuruldu. Firmamızın hizmet alanı Muğla çevresi, Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahil kuşağında gayrimenkul pazarlaması yapılmaktadır. Portföyümüz üzerinden yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul ilanı sunulmaktadır. Bilgilerin sağlıklı olması amacıyla, düzenli güncelleme uzman ekip tarafından yapılır. Son kayıt edilen ilanlar sosyal medya hesapları ile duyurulur.

Satılık taşınmanızın değerinde ve hızlı satılmasını ister misiniz?  Değerlendirme,fiyatlama, yerinde analiz ardından pazarlama çalışması başlatıyoruz. Elektronik ortamında digital marketing ile duyurumuz yapılır. Sanırım her danışman benzer çalışa yürütebilir. Ancak; yıllar içinde oluşmuş, deneyim birikim ile potansiyel alıcı portföyümüz var. Esas hareket noktası burası. Klasik danışmanlık döneminde ofise müşteri gelir, talebini iletirdi. Artık; biz potansiyel alıcılara gidiyoruz. Yeni ticaret tüm eski çalışma tarzını rafa kaldırdı. Stratejik planlama, inbound ve digital marketing modern yöntemlerini kullanıyoruz. Güvenli alışveriş ise temel prensibimizdir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita