Orhaniye Satılık Villa Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Orhaniye satılık villa ve butik otel olmaya uygun gayrimenkul Gönenç Emlak tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Orhaniye Satılık Villa Ev

 • İlan No
  698
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  685
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Kombi
 • Banyo Sayısı
  3
Açıklama

Satılık Villa

Yola cepheli, 685m2 arsa üzerine herhangi masraftan kaçınmadan yapılmış lüks satilik villa şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Butik apart otel kullanımına uygun olan satilik villa üç adet 2+1, suit, giriş kat yerleşiminde 9 yatak odası, dört mutfak, beş banyo tuvalet, jakuzi, saunadan oluşmaktadır. Müştemilat, yüzme havuzu, florası zengin bahçesi bulunan satilik villa, üst kat çok geniş teras balkon ile deniz orman manzarasına sahiptir. Kalorifer sistemi, su şebekesi yanında artezyene de sahip olan konut, zemin birinci sınıf fayans, pencereler yöresel kepenkli ahşap, master mutfak alman malı, Fırın, BYM, Ref, Siemens markadır. Hazır kullanımda olan konut eşyaları ile birlikte satın alma teklif edilebilir.

Marmaris ofisimizden randevu alınarak evin gösterilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu işlemde; T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın ÖSG-2003/59 numaralı tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek, emlak gösterilir, bilgi verilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi prenib olarak tarafımızdan temin edilir.

Orhaniye Mahallesi

Muğla Marmaris Orhaniye satılık villa ve butik otel olmaya uygun gayrimenkul Gönenç Emlak tarafından satışa çıkarıldı. Orhaniye Mahallesi denizden içlere doğru uzanan dağınık yerleşim tipi özelliğinde 1926 yılında ovada kurulmuştur. Köy statüsünde, muhtarlık yönetimine sahip olan Orhaniye 30 rakımda, 2012 nüfus sayımlarına göre 400 adet hane kaydında 1.113 kişi tespit edilmiştir. PTT, İlk Öğretim Okulu, bulunan Orhaniye'nin 83km Mugla İline, 28km Marmaris'e mesafesi olup, yolu asvalttır. 6360 No'lu Kanun 6/12/2012 tarihli, 28489 Sayılı resmi gazetede yayınlanması, 30 Mart 2014 yılında yapılan seçimlerin ardından Muğla Büyük Şehir konumu kazanınca; Orhaniye Mahalle oldu, Marmaris Belediyesi'ne bağlandı.

30 Nisan 2014 tarihinde askıdan indirilen, Datça Bozburun Revizyon Planı imar çalışmalarının ivme kazanması, sonuçlanacağı beklentisi oluşturdu. Piyasalar bu beklentiyi fiyat etiketlerine yansıtarak dalgalanma yarattı. Yatırımcılar gelişmeleri dikkatle izlemekteler. Orhaniye satılık villa hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Gönenç Emlak Marmaris

28 yılı aşan zamandan beri ayni adreste profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aktif olarak verilmektedir. Portföyümüz sürekli güncellenir. Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları güncellenerek sunulmaktadır. Orhaniye satılık villa yanı sıra, Marmaris satılık daire, Marmariste kiralik daire ile birlikte yazlık evler köy evi müstakil ev ilanları satilik arsa bilgileri verilir.

Yıllar içinde oluşan birikim, deneyim, bilgi, dürüstlük bileşkesinde vizyonumuz ve emlak sektöründeki yerimizi belirlemiştir. Deneme sınama yöntemiyle edilen doğrudan deneyim sonucu kazanılan bilgiler geleneksek devir ile bu güne kadar geldi. Çalışma tarzımızın çerçevesi ve ilkelerimiz de devingen süreç içinde gelişti. Ticari deneyimler bir anlamda kurumsal altıncı his tesis edildi. Bilgi ve onu yöneten akıl ön planda, sorunsuz, risk almadan, garantili, belgeye itibar eden, gerçekçi, teknolojik bilimsel gelişmelere açık temeller üzerinde tavır, tarz geliştirdik. Bu çizgide ilerliyoruz. Doğru adres olma koşulu ile Danışmak Kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita