Satılık Arsa Bodrum // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık Arsa Bodrum Muğla hakkında ilan bilgileri Gönenc Emlak Şirketi tarafından yatırımcılara sunuldu.

Emlak Danışmanı

Bodrum Türkbükü Arazi

MUĞLA BODRUM
 • İlan No
  665
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2500
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Yatırım Arsası

Türkbükü'nde bulunan, deniz ve orman manzaralı, meyilli, teraslanmış, üç tarafı orman ile sınır, doğa içinde özel , satılık arsa. Son yıllarda oldukça popüler olan Türkbükü'nde prim yapma potansiyeline sahip yatırım yapılabilir nitelikte gayrimenkul. Şahıs adına müstakil tapulu, muhtelif kullanım amaçlarını karşılayabilecek konumda mülk.

Alıcılara Taşınmazın Gösterilmesi

Randevu alınarak ofis yetkilisi tarfından emlakı göstermek mümkündür. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun olarak yapılır. Güvenli bir satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Ayrıntılı bilgi verilir. Tutanak tanzim edilerek bir kopyası alıcılara verilir.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti 1994 yılından beri verilmektedir. Satılık arsa Bodrum Muğla ve Türkbükü ilanları ile satılık arsa bilgileri Gönenç Emlak Marmaris çevresi gayrimenkul yatırımı için uygun duyuruları güncellenerek veriliyor. Satışa çıkarılan emlakların porföy listesi akıllı telefonlardan veya sosyal medya hesapları üzerinden görülebilir.

Emlak Haberleri

Sosyal medya için açılmış hesaplarımızdan ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz üyelikle yayınlanan resmi yayın organımız Marmarisbox düzenli olarak 2008 yılından beri her üç ayda bir sektör hakkında ve piyasa anizlerini içeren raporları sunmaktadır. Arşiv kategorisinde tüm raporlar mevcutdur. Sitemizde özellikle Marmaris kiralık ev köy evi müstakil ev ile Marmariste satilik daire satilik villa ilanları Muğla çevresi yazlik konut gayrimenkul bilgileri portföyden verilmektedir. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita