Satılık Arsa Gökova Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Yenice Köyü mevkide yolu bulunan elektrik su mevcut resmi tapulu aplikasyon yapılmış olan Gökova satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Gökova Muğla

 • İlan No
  455
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  7473
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arazi

Gökova Sakar 'dan Muğla giderken sağ tarafta kalan Yenice Köyü mevkisinde, yolu bulunan, elektrik su mevcut, resmi tapulu aplikasyon yapılmış olan Gökova satılık arsa. Hudutları belirlenmiş ve hafif meyil sahip arsa, yatırım için çok uygun olup, imar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahiptir. İstenilir ise yasal olarak bir adet ev inşaa etmek mümkündür. İmar açısından Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir.

Yer Gösterme Uygulaması

Gayrimenkul Gönenç Emlak Ltd Sti yetkilisi tarafından yerinde randevu alınarak gösterilecektir. gösterilir. Alıcı, satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Satışa çıkarılan arazi hudutları bellidir. Ancak güvenli satışın yapılabilmesi amacıyla mühendis tarafından kazık çakma yöntemi veya CPS kullanarak kesin tesbit yapılmasında yarar vardır. Yer gösterme için firmamız ücret talep etmez. Ancak iki nüsha zabıt tutulmadan işlem yapılmaz. Tamamen yasal olan kayıt altına alma T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliği esas alınır.  Tapu şahıs adına tescil edilmiştir. 

Hizmet Alanımız

Muğla çevresi Fethiye'den Datça'ya kadar olan sahil kuşağı hizmet alanımızdır. 01.01.1994 tarinde kurulan şirketimiz bölgede danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmaris Gönenç Emlak ltd güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli bir şekilde yenilenerek günceldir. Tüm portföyümüdeki ian bilgileri düzenli güncellenir. Bu bizgileri şirketimizin yönetiminde bulunan haber siteleri, bloglar ve sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilirsiniz. İzlediğiniz sitemizi akıllı telefonlardan takip etmeniz mümkündür. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita