Satılık Arsa Hisarönü // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık arsa Hisarönü ana caddeye 150 metre mesafede olan şahıs tapulu tek parselden oluşan gayrimenkul satılıktır. 

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Hisarönü

 • İlan No
  440
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  400
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Hisarönü Mahallesi

Marmaris'e 18 km mesafede bulunan Hisarönü Köyü'ne bağlı Değirmen yanı mevkiinde yer alan, yasal olarak inşaat yapmaya uygun, yola cephesi bulunan, satılık arsa. ana caddeye 150 metre mesafededir. Şahıs tapulu tek parselden oluşan gayrimenkul Gönenç Emlak şirketi tarafından piyasaya satışa sunulmuştur. Parselin çevresinde konutlar vardır. İki katlı yasal konut inşaatı yapılması mümkündür.

Marmaris Gönenç Emlak

Avantajları Şirketimiz 1994 yılında Marmaris merkezde ailemiz tarafından kuruldu. Kurulduğu tarihten günümüze ayni adresinden gayrimenkul danışmanlık hizmeti verdik. Vermeye devam ediyoruz. Hizmet alanımız Marmaris ile çevre mahalleleri ile Datça’dan Fethiye’ye kadar olan sahil kuşağıdır. İmarlı imarsız arsalar ve daire yazlık ev villa gibi konut tipi taşınmazların pazarlaması yapılarak alıcı satıcılara profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uzman ekip tarafından sürdürülen faaliyetimiz modern tekniklerle yapılmaktadır.

Gayrimenkul Pazarlama

Kısaca dijital pazarlama denilen aktivite stratejik planlama kapsamında gerçekleşir. Teknolojideki gelişmeler toplumda yeni alışkanlıkların oluşmasını sağlamıştır. Piyasa analiz edildiğinde tüketici alışkanlıklarında yeni eğilimler izlenmektedir. Bu gelişmelerle uyumlu akıllı telefonlardan kolay ve hızlı incelenebilen web sitemiz üçüncü nesil dönüşüm yaşadı. Yüzlerce satılık ilanı elektronik ortamda 3.000 adet civarında resim görsel gücüyle destekli sunuluyor. Yıllar içinde oluşan ağımıza üyeliği olanlar bilgi edinme öncelik avantajıyla fırsatları yakalıyor. Ücretsiz sağlanan üyelik için sayfa sağ alt kısmında bulunan bölümden e-posta adresi ve isim yazmanız yeterlidir.

Randevu alınarak alıcılara parsel firma yetkilisi tarafından gösterilir. Mülk sahibi ile alıcının güvenli bir alışveriş için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita