Satılık Arsa Marmaris Beldibi Gökbel // Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimizin gayrimenkul sektöründe satışa çıkardığı Marmaris Beldibi Gökbel satılık arsa parseli 5000 metrekare alana sahip ve %12 imarlı yatırıma uygundur.

Emlak Danışmanı

Gökbel Satılık Arsa

 • İlan No
  602
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5000
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsalar

Şirketimizin gayrimenkul sektöründe satışa çıkardığı Marmaris Beldibi Gökbel satılık arsa parseli 5000 metrekare alana sahip  ve %12 imarlı yatırıma uygundur. Özel idareden imar durumu için avantajları görüşülerek inşaat marjı en uygun şekilde planlama yapılır. Arazinin eğimi vardır. Su mevcut olup elektrik parselin çok yakınındadır. Su hattı alınır durumdadır.

Beldibi Gökbel Satılık Arsa

Gayrimenkul kadastro yoluna cephelidir. Parsel içinde 50 adet civarında narenciye ağaçları bulunmaktadır. Firmamızın ofis yetkilisinden randevu üzerine gayrimenkul gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır. Yer gösterme işlemi için tebliğ gereği ücret talep edilmez. Güvenli satış işlemi gerçekleşmesinin koşulu alıcı satıcı karsılıklı görüştürülür.

Gayrimenkul Yatırımı

Yatırımcı parselin değeri konusunda potansiyel verileri hesaplayamıyor ise, mutlaka yatırım danışmanından bilgi veya profesyonel destek alması gerekmektedir. Unutmayın en kazançlı yatırım gayrimenkul yatırımlarıdır. Doğru zamanda ve yerde, sabırla sorgu sonucu alınacak karar ancak başarılı sonuca götürür. Yatırımcının başarılı olmasının ön koşulu, girişimci ruhu, bilgi ve likiditedir. Bu saç ayağından birisi eksik olsa yatırımcı sağlıklı sonuç elde etmesi mümkün olmayabilir. Danışmak ise her zaman faydalıdır. Konusunda uzman gayrimenkul danışmanı yatırım sürecini arzu edilen sonuca ulaşıncaya kadar yönlendirendir. Doğru seçim ve tercihler başarıya götürür.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Önerdiğimiz Marmaris Beldibi Gökbel satılık arsa ve benzeri parseller yatırım açısından fırsat niteliğinde araziler sunuyoruz. Marmaris çevresi danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimiz Gayrimenkul Müşavirleri derneği üyesidir. 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Şirketimize ait geniş portföye sahibiz. Portföyümüz düzenli güncellenmektedir. Gökbel satılık arsa gibi yüzlerce satılık taşınmaz bilgisi, binlerce digital resim web sitemizde yayınlanmaktadır. Tüm bilgi elektronik ortamda yayınlanmaktadır. İnternet motorlarından istediğiniz taşınmaz reklam bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ancak bulduğunuz ilanda yer alan gayrimenkul gerçekten sizin istediğiniz özelliklere sahip mi? Fiyatı rayiçlere göre makul seviyede mi? Acaba daha uygun olanları var mı? Bu ve benzeri sorular giderek arttırılabilir. Topladığınız bilgi sağlıklı mı? Nasıl analiz ederek karar vereceksiniz. Şansınız yaver giderse taşınmaz sahibi olmanız mümkündür. Peki tersi olur ise? Sabırla zaman içinde zahmetle bilgi toplama ve sorgu analiz değerlendirme yaptıktan sonra vereceğiniz karar sizi başarıya ulaştırabilir. İkinci yol ise, uzman gayrimenkul danışmanıyla yolculuktur. Uzman nitelemesi, eğitimi, bilgisi, birikimi ve deneyim sahibi olmasıdır. 27 yıl üzerinde süredir profesyonel hizmet veren firmamıza danışmak size kazandırabilir. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita