Satılık Arsa Marmaris Emlak Hisarönü // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Hisarönü orman manzaralı imarlı satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Marmaris Emlak Hisarönü

 • İlan No
  525
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2227
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılıklar

Yakın zamanda; arsanın 1000m2'si satılmıştır. İfraz yasak olduğundan, tapu hisseli duruma girmiştir.Tamamı 3277m2 olan arsanın 2277m2'si satılıktır. Marmarisden araçla 20 dakika mesafede bulunan, Hisarönü Köyü 'nde 2277m2 satılık arsa. Emlak eğime sahip, doğa, orman manzaralı, resmi tapulu, yola sınır cephesi bulunan gayrimenkul konumundadır. Kadostro da kaydı bulunan yol arsaya kadar ulaşmaktadır. Elektrik, su yol alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Arazi içinde 135 adet yetişkin zeytin portakal mandalin ağaçları, kullanıma hazır tek katlı ev vardır.Köy gelişme alanında yeralan parselin sınırları duvar, beton direk tel örgü ile çevrili, iki adet çiftlik giriş kapısına sahipdir. Tarım için uygun konumadır. 

Arsanın önemli özelliği, komple bir boydan orman arazisine sınır komşu olmasıdır. Gelecekte kiralama veya satın alma olanağı potansiyel olarak mümkün olabilir. Hemen yakınında, alman, ingiliz, hollandalı yabancı ve türk ailelerin villaları bulunmaktadır. Modern çizgilere sahip yerel mimariye uygun dizayn edilen müstakil evler, çiftlikler komşudur. Gayrimenkul resmi tapuludur. kadastro paftasına uygun harita plan örneği yollarını gösteren 2012 yılında onaylanmış belgesi, röleveli çapı mevcutdur. Marmarise yakın oluşu önemli avantajdır.

Randevu alınarak satılık arsa Marmaris ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Muğla İli Büyük şehir belediyesi ilan edilmiştir. Mart ayı yapılacak seçimler ardından, çıkarılmış olan yasa uygulanmaya başlıyacaktır. Hisarönü Köyü; ikamet eden kisi sayısı 500 üzerinde çıkarsa mahalle olarak anılacak, Belediyeliğe bağlanacaktır. Tüm imar çalışmalarında hareketliliğin yaşanacağı beklentisi fiyatları etiketlemiştir. Bilindiği üzere;Mugla Hisarönü Köyü satılık arsa ile Marmaris emlak şirketimiz çiftlik evi ve müstakil ev tipi gayrimenkul ilanlarını detaylı bilgilerle vermektedir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz Mugla ve güney sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. 27 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanmanız önerilir. taleplerinizi isteklerinizi iletiniz. Aramış olduğunuz niteliklere sahip yeni kayıtlar öncesi ilk bilgi edinme hakkından faydalanmanız mümkün olacaktır. Şirketimiz sosyal medya araçlarını etkin biçimde kullanmaktadır. Şirket adına açılmış hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen portföyümüzde sadece satilik arsa değil; Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev ilanları ile yazlık konut köy evi tipi gayrimenkul bilgileri detaylı içerikle sunulmaktadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita