Satılık Arsa Marmaris Hisarönü // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkezden araçla 15 dakika mesafede, yola çift tarafından cephesi bulunan, orman manzaralı satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Marmaris Hisarönü

 • İlan No
  513
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  495
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Satılık Arsalar

Marmaris'e araçla 15 dakika mesafede, yola çift tarafdan cephesi bulunan, orman manzaralı satılık arsa. Hisarönü Köyü Değirmenyanı mevkiinde, ulaşımı kolay, yatırım için çok ideal arsa. İmar planı beklenmektedir. Şu an inşaat yapılamamaktadır. En azından yatırım amacıyla bile satın alınabilir.

Alıcılara Arsanın Gösterilmesi

Randevu alınması üzerine arsa firma yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlem yasal yönetmelik gereği karşılıklı tutanak imzalama karşılığı yerine getirilir. Firma tarafından sağlanan hizmet belgelenir. İlçe içinde yapılan işlem için ücret talep edilmez. Ancak merkez dışına gidiş gelişte kilometre üzerinden hesap yapılarak ücret talep edilir. Bu ücret hizmet verilmeden önce belirtilir. 27 yıl üzerinde gayrimenkul danışmanlık faaliyetinde bulunan şirketimiz temel ilkesi alıcı ve satıcıyı karşılıklı görüştürmektir. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Gayrimenkul Yatırımı

Marmaris Belediyesine bağlı Söğüt, Selimiye, Bayır, Turgut, Orhaniye ve Hisarönü Mahalleleri gayrimenkul yatırımı açısından fırsatlar sunmaktadır. İmar çalışmalarının halen devam etmesi yatırımcılar için avantaj teşkil etmektedir. Arazilerin imar kapsamında kalması veya kalmaması bilinmediğinden risk vardır. Ancak risk ne kadar yüksek olursa kazanç da o denli yüksek olacaktır. Beklentiler fiyatlanmaktadır. Kadastro yoluna cephesi bulunan arsa parselleri daima tercih edilmektedir. 

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimizin resmi web sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce ilan bilgisi yayınlamaktadır. Periyodik olarak düzenli güncellenen sitemiz sürekli yenilenmektedir. 1994 yılından beri aktif profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz güney sahillerinde gayrimenkul satış yönetimi yapmaktadır. Duyurularımızı şirket adına sosyal medya hesaplarımızdan da izleyebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita