Satılık Arsa Marmaris Söğüt Saranda // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık arsa Marmaris Söğüt Cumhuriyet Mahallesi mevkiinde bulunan yatırımcılar için ideal gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Marmaris Söğüt Saranda

 • İlan No
  527
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3144
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Söğüt Saranda

Satıldı. Arsa Marmaris Söğüt Cumhuriyet Mahallesi mevkisinde bulunan yatırımcılar için ideal gayrimenkul. Denize yakın, doğa içinde bulunan arsa, muhtarlığa yapılacak ödeme mukabili yolu açılacaktır. Ev inşa etme olanağı bu nedenle mümkündür. Köy yerleşim alanı dışında kalan, köy gelişme alanı hudutları içinde olan arazidir.

Gayrimenkul Yatırımı

Bölgede yatırımcılar için hala fırsatların olduğunu dile getiriyoruz. yatırıma yönelik araçlar içinde en çok kazandıran gayrimenkul yatırımıdır. Döviz, altın, borsa, mevduat faizi gibi halkımızın tercih ettiği seçimler vardır. Ancak emlak konut yatırımının getirdiği kazanca hiç bir araç yetişemez. Bu konuda yeter ki doğru zamanda ve yerde karar vererek girişimde bulunmaktır. Ancak şans faktörü ile yapacağınız girişim sonuçları itibarı ile ciddi zarar nedeni olabilir. Çünkü burada şansınız değil bilgi önemlidir. Çünkü kumar oynamak değil atacağınız adımı hesaplayarak atmanız önemlidir.

Bu amaçla iki yol bulunmaktadır. Zahmeti, sabırlı olan kendi başınıza hareket etmenizdir. Elbette seçiminize kimse itiraz edemez. Bilgi toplama, analiz, değerlendirme ve tekrarlayan döngü ile zamana yayılan adım adım inşa edilen birikim oluşturulur. Kesinlikle doğru ve sağlıklı olan bilgi üzerine vereceğiniz yatırım kararı mutlak kazançla sonuçlanır. İkinci yol ise, konusunda uzman bilgisi birikimi deneyimi olan gayrimenkul uzman desteği alarak birlikte yol haritası oluşturmaktır.  

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde bölgede emlak sektörüne hizmet veren şirketimizin sahip olduğu portföy, yüzlerce gayrimenkul bilgisini 4000 civarında dijital fotoğraf ile güncel olarak sunmaktadır. Satılık kiralık daire konut arsa villa tipi gayrimenkul bilgileri hakkında sorularınız için lütfen bize ulaşınız.

En son kayıt edilen gayrimenkul için ana sayfamızda bulunan fırsatları takip etmeniz yeterlidir. Sektör hakkında haberler almak için bülten ücretsiz üyelikle gelişmeleri izleyebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita